• merhaba, ben alexander goygoyevic. ben de kendi eşim üzerinde deneyip başarıya ulaştığım bir takım uygulamaları sizlerle paylaşmak istiyorum;

evlilik yıldönümünüzde eşinizi mahalledeki pideciye götürün. surat yaptığında da "buranın kuşbaşılısı süper, çok da ucuz" diyerek olayı tamamlayın.

öğretmenler gününde falan size getirilen çiçekleri "hayatım sana çiçek aldım" diye eşinize verin. bunu yaparken hiç utanmamanız gerek ama.
  • merhaba, ben angrboda. size bir kadını delirtme yontemlerini kısaca anlatacagım, liste genisletilebilir.

evet, beyler-bayanlar, simdi bu rehberimiz bize akıl saglıgı yerinde bir kadını nasıl delirtebilecegimizi anlatacak.

mesela sevgiliniz di mi bu kadın, evine gider gitmez "naber, nasılsın" demek yerine dudaklarına yapısın ve bunu surekli tekrarlayın, kısa zaman sonra sizin onunla sadece seks icin birlikte oldugunu dusunecek, paranoyaklasacaktır.

mac izlerken sırnastıgı zaman karsılık vermeyin, macın-futbol yorumlarının kendinden daha onemli oldugunu dusunecektir, kusecektir.

özel gunleri kesinlikle hatırlamayın, dogum gununde telefonunuzu falan kapatırsanız tam olur. aglar.

klozet kapagını kaldırmadan iseyin, kızacaktır.

bir yere gidilecekse sürekli kararları siz verin, alınganlıgına bakın.

samimi arkadası eve gelince, prenses gibi davranın, kıskanacaktır.

erken bosalın.

edit: sakaryaspor taraftarıyım.
  • banyodaki sabunda kıllarınızı bırakın, suyu şişeyi kafanıza dikerek için, klozetin kenarlarında sidik lekesi bırakın, erken boşalıp hemen uyuyun, dişlerinizi fırçalamayın, fırçalarsanız da onun fırçasını kullanın, her gün bir baş soğan kemirin, 16 diş sarımsak çiğneyin, çoraplarınızı onları çıkardığınızda dik bir konumda durmaya başlayana kadar değiştirmeyin, kızın göz altı kremini alıp taşşaklarınıza sürün, sebebini sorduğunda "sarkıyorlardı" deyin. ama tüm bunları yaparken dikkatli olun, çükünüzün kesilip tavana çivilenmesi size bir cinnet kadar yakın.
  • onu anlayin. bir kadin "sen beni hic anlamiyorsun" diyemedikce kafayi yer manyak olur intihara kadar gider bu.
  • doğurun, regl olana kadar regl olacağını ona söylemeyin, 12 yaşındaki aklıyla kanı görünce öleceğini sanıp ödü patlasın, regl oldu diye tokat atın, evlenmeden sevişti diye dövün, evlenince sevişmedi diye dövün, para karşılığı evlendirin, "gelinlikle gittin, kefenle dönersin" diye gözdağı verin, sevgili olun, sevişmedi diye arkasından atıp tutun, sevişti diye orospu ilan edin.. çok mesajsal oldu. idare edin.
  • bir sevip bir sevmeyin.
    belirsizlikle kadını başbaşa bırakın.
  • ümit verin sonra hiç birşey olmamış, ümit vermemiş gibi davranın. sorduğunda da 'o senin yorumun, senin sorunun' deyin.

(bkz: seni kimse üzemez, ancak sen kendi kendini üzersin)
  • kendiniz olun. sonuçlarına kendiniz bile inanamayacaksınız. bir kadını deli etmek için muhtaç olduğumuz kudret damarlamızdaki asil kanda hali hazırda muntazaman mevcuttur.
  • gerek yok hiç rehbere filan. adam değilseniz olduğunuz gibi davranın yeter.

16 yaşındaydı ablam. okula diye çıktı bir gün evden. geri döndüğünde de kıpkırmızıydı yanakları. sonradan söyledi, aşık olmuştu o gün. kimse üstünde durmadı. 16sında herkes aşık olurdu *

17 yaşındaydı ablam. okula diye çıktı bir gün evden. dönmedi o akşam. ertesi akşam da. sonra da. aşkının peşinden gitmişti. *

ve o zamandan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı. ablam bir adama aşık olmuştu. peşinden gittiği hayvan çıktı. ablam bir kadın olarak aşkını seçtikçe, bir insan olarak gururundan oluyordu onun yanında. * *

o sıra mıydı neydi... aşkın ömrünün 3 koskoca zaman olduğunu açıkladı isviçreli bilimadamları. sevindik. 3 koca zaman haber beklemiştik. 3 koskoca zaman da beklerdik geçip gitsin diye bu sancı. sonra 3 koskoca zaman geçti. bir 3 koskoca zaman daha geçti. birkaç 3 koskoca zaman daha geçti. ablam yalancı çıkardı bilimi. 16sında nasıl sevdiyse 19unda da öyle sevdi ve 22sinde de ve 25inde de. * *

ve ablam inanamadı öyle bir herife aşık olduğuna. onun çok daha başka biri olduğunu biliyordu. öyle diyordu. o sıraydı sanırım. cinlere ve perilere taktı kafayı. onun aşık olduğu adamın içine başka yaratıklar girmişti. inandı buna. konuştu onlarla. çıksınlar diye tütsüler yaktı. muskalar yazdı. *

ve sonra psikologlara ve psikiyaristlere rutin ziyaretler dönemi başladı. hepsi bir hastalık adı söyledi. beyin mrı istediler, beyin tomografileri, beynin nasıl çalıştığına dair başka bir takım testler. hepsi beynini tedavi etmeye çalıştı ablamın. kimse kalbine bakmaya cesaret edemedi. *

oysa doktorlar da, ablam da, ben de biliyorduk.

ablamın sorunu beyninde değil kalbindeydi.

hiç kimse sesli dile getirmedi. ama herkes biliyordu.

ablam aşktan delirmişti.

*
  • sms ve telefonlarına cevap vermeyin.kafi.
hesabın var mı? giriş yap