• o kadar boş konuşuyor ki gerçekten de kendisinin gereksizliğine ikna oldum ben. başkanlığa evet.
  • sedat peker’in 7. videosunda oğlu ile ilgili ortaya atılan iddialar yenilir yutulur cinsten değil. sözde, jr. binali türkiye merkezli uyuşturucu ağında önemli bir rol oynuyormuş. kolombiya’ya gidip geliyormuş. vay anam vay ya! gerçekten doğruysa bunlar memleketi dünyadan banlayacaklar ben onu anladım. devlet eliyle uyuşturucu ticareti iması bile kötüyken, orta da bu kadar delil varsa vah ki ne vah! allah sonumuzu hayır etsin.

edit: binali yıldırım’dan yalanlama geldi. inşallah anlatılanlar doğru değildir ve binali yıldırım haklıdır. buna gerçekten inanmak istiyorum.
  • başbakanlık makamına bir türlü alışamamış olan başbakan. bu makama o kadar uzak ki, kendisini bazen muhalefet lideri, bazen de hala ulaştırma bakanı sanıyor. delil mi istiyorsunuz? buyrun, az önceki konuşmasından bir bölüm:

"fetö, tsk'ya zehirli bir yılan gibi sızarken susanların, bakıyorum dilleri çözülmüş, bülbül gibi konuşuyorlar. bu örgüt, emniyet teşkilatına, yargıya sızarken susanların akılları belli ki şimdi başlarına gelmiş."

biri gelip bu sözleri size gösterse ve sahibini sorsa, herhalde kılıçdaroğlu söylemiştir dersiniz. ama söyleyen kendisi. burda "fetöcüler sızarken susanlar" derken gerçekten kimi kastediyor? sizin gibi benim de aklıma birileri geliyor ama. neyse.

akabinde şunları söyledi: "fetö'yle sadece 2 başbakan mücadele etmiştir. biri necmettin erbakan, diğeri ise kurucu liderimiz sayın recep tayyip erdoğan'dır"

bence danışmanları kulağına eğilip "sayın yıldırım, siz de başbakansınız" demesi lazım.

acaba yaşananlar normal de ben mi yanlış görüyorum? hakikaten bu söylemler rasyonel mi? bu yaşadıklarımız, bu süreç normal mi?

bence ülke olarak kitlesel bir terapiye ihtiyacımız var.

link

edit: imla
  • bu adama çok başarılı bir ulaştırma bakanı diyorlardı. anlamıyordum. şimdi taşlar yerine oturmaya başladı.
    tanım: ulaştırma konusunda bakanlık yapmış kişi.
  • bence rte "23:30 gibi çıkar teşekkür edersin işte şöyle yapcaz böyle yapcaz dersin olur biter" diye tembihlemiş. ama bunu "kazandığında yapacaksın" dememiş. binali de durur mu yapıştırmış balkon konuşmasını. neticede adam düşük profilli. ne anlasın siyasetten, istatistikten? ğ yazamayan adam virgülden sonrasını mı hesaplayacak?
  • bir vahşetin yaşandığı, 13 kişinin yaşamını yitirdiği ve 60 kişinin yaralandığı 17 aralık 2016 kayseri patlamasının olduğu gün kayseri ye gitmek yerine kahramanmaraş ta miting yapan, 15 temmuz ve cumhurbaşkanıdan söz eden başbakan.
    müdür 13 kişi öldü kayseri de, sen yanlış yerdesin..
  • dünyanın en ünlü, en kullanışlı fakat en işe yaramaz insanı olabilir kendisi.
    yazı yazmasını öğrenemeden üniversiteden mezun olmuştur. çok iyi voleybol oynar. rahmetli dedemin eline mouse verseydim zamanında bundan daha iyi tutabilirdi. hey canım ülkem kimler yönetti seni.
  • oğlu uyuşturucu ticareti yaptığı söylenen kişi.

kasetleri de varmış.
  • hem izmir hem de istanbul’u kaybetmeyi başaran adam gibi adam :)
  • sedat peker yandan daldı
hesabın var mı? giriş yap