• gezi'de 14 gündür içime işlemiş olan umut, sevgi ve anlayişi yerle bir etmiş kanal.
    15 dakika izledim elim ayağim titriyor iğrençlikten. bugün evde dinleneyim yarin giderim diyordum.
    giyindim yola çikiyorum.

gezi öncesi neydik, gezi'ye sahip çikmazsak sonrasinda türkiye ne olacak görmek için izleyin. mide bulantiniz geçtiğinde gezi'de sizi bekliyor olacağiz..
  • 50 kişiyi gösterip "işte görüyorsunuz arkamda yüzbinlerce" kişi var diyorlar.

beyaz tv olmasaydı levent kırca parodisi olduğuna yemin edebilirdim.

oradaki sözde sunucular, sözde haberciler, size de diyecek bir şey yok. mesleğinizin yüz karasısınız.
  • beyaz tv:"erdoğan ile birlikte 40 km konvoy oluştu"
    not: esenboğa-ankara(merkez) arası mesafe, 25 km.
  • su yatağını buluyor mirim. gökçeklerin açacağı kanala "beyaz" ismini vermeleri kadar manidar birşey olamaz.

bütün renkler aynı hızla kirleniyordu
    birinciligi beyaza verdiler

(bkz: özdemir asaf)
  • beni çok güldüren kanal.

--- ahahahahahahaha ---

20-30 kişiyi "burada yüzbinler toplandı" şeklinde anons ettiler. kamerayı yukarı bile kaldıramadılar, kamerayı döndürdükleri anda arkadan geçen yayalar, boş alanlar, etrafa boş boş bakanlar görüntülendi ahahaha

--- ahahahahahahaha ---
  • (bkz: ak tv)
  • an itibariyle şöyle diyaloglara sahne olan kanal:

- başbakanımızı sevmeyen ölsün
    - yok yok ölmesin öyle deme
    - hayır ölsün, ölsün.

- başbakanımız peygamber soyundan, nur yüzlü...

(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)
  • 09.06.2013 tarihli esenboğa karşılamasından canlı yayın:

- ...umarım görevimizi yerine getirebiliyoruzdur.

doğrudur abi :) (bkz: rızkına koşuyor)
  • an itibariyle "başbakanımız için şehit olmaya hazırım" diyen insanlarla röportaj yapan kanaldır. ulan hayvan herif, insan için değil, vatan için, allah için şehitlik diye bir mertebe var. allah topunuzun belasını versin!
  • melih gökçek'in kanalı. düzey bekleyenler için hatırlatma olsun.
hesabın var mı? giriş yap