• gayet de seksi bir erkektir. önemli olan beyaz atleti giyip giymediği değil, o atleti giydiği vücududur. kaslı bir vücuda o atlet öyle bir yakışır ki atletin üzerinden yalayasınız gelir adamı.
  • asker değildir. yada kuralları hiçe sayan bir ordu mensubudur, olurda bir denetlemeye denk gelirse üslerinin tepkisi "türk kızlarının" tepkisinden çok daha ağır olacağı kesindir. bu hataya erlerden ziyade rütbeli personel düşer, zira kendilerinin denetlenme ihtimali her gün saçı başı sakalı tırnağı kılı tüyü denetlenen er/erbaşa nazaran daha düşüktür, rahat takılırlar. yakalandımı da çok pis yerler fırçayı.
  • hayır yani bi şey demiyim diyorum da, bunu beğenmeyen alttan çıtçıtlı body giymiyor mu; ona yanıyorum asıl. gidin kumda oynayın siz hadi.

edit: tamam lan bu da iğrenç, onu demiyoruz. parmağama bakma, de yürü git.
  • terleyen erkektir cogu zaman. beyaz tshirt giyen hemcinsi gibidir bir de.

ha bu sekilde agirlik calismaya spor salonuna gelen kisileri yukardaki genellemeden tenzih ediyorum. onlarin kalbimdeki yeri ayri.
  • yazılanlara bakıyorum da kötülene kötülene bir hal olmuş. sen giymiyorsun, o giymiyor da bu atletler kime üretiliyor canım kardeşim?

not: atletico madrid taraftarayım
  • neymiş? renkli iç çamaşırları kaynatılmıyormuş, çamaşır suyuna yatırılamıyormuş, yüksek sıcaklıkta yıkanmıyormuş, ne kadar yıkanırsa yıkansın temiz olmuyormuş/görünmüyormuş.... muş da muş.
    eee?
    eee'si şu;
    sıkıyosa annenize, teyzenize, halanıza filan söyleyin "beyaz iç çamaşırı giyilmez" diye.. söyleyin de bi güzel ağznıza sıçsınlar.
  • mantıklı insandır.
    göbekten/sırttan terleyip ıslak t-shirt'üyle üstüne işemiş sünnet çocukları gibi dolaşmaz gün içinde..
  • ailede takdir görür. giymezsen artis misin amuğa goyun diye bi tepki alabilirsiniz.
  • (bkz: the o.c)
    (bkz: ryan)
  • tümleyeni kendine kıyasla ihmal edilebilir derecede küçük olan bir kümenin elemanıdır. ulan ben görmeyeli memlekette renkli atlet giyen erkekler mi türedi? ekşi sözlük halka uzak falan derlerdi ben de "yok canım hemen her kesimden insan var" diye cevap verirdim. artık diyemem hacı. biri beyaz atlet giyen erkek diye başlık açıyor, altına onlarca yazı yazılıyor. ha ben pek atlet giyen bir insan değilim* ama teri tutsun, cereyan çarpmasın falan diye giyecek olursam beyaz atlet giyerim içime. yahu bir daha sorayım, atlet giydiği halde beyazından kaçınan, buna dikkat eden adamlar mı var ülkede hakikaten?
hesabın var mı? giriş yap