• hem beyza'nın kadınlar'ında hem de ejder kapanı filminde genç kadın polisi oynamış oyuncu, sinema kariyerindeki en büüyk rolü galiba kıskanmak filmindeydi. ama orda da performansını kimse beğenmemiş.
  • yeni nesil nurgül yeşilçay'lığa soyundu sanırım. son dönemde ne kadar yapım varsa hepsinde mevcut.
  • yüzündeki "beni övmek zorundasınız" bakışını ve mimiklerini bir türlü silememiş oyuncu.
  • ağlarken bile güzel. bak bu çok nadirdir.
  • ses tonundan mi desem, sesinin detone olmasindan mi desem konusmasinda insani rahatsiz eden bisiyler bulunan kisi. hani böyle lisede ilk defa sahneye cikan ögrenciler olur ya, onlarda oldugu gibi sesinde bi oturmamislik söz konusu sanirim. daha ne oldugunu ben de tam olarak anlamadim.türkiye sinemasinin son dönem önemli yönetmenleri tarafindan * * sesindeki bu gariplige ragmen hala tercih ediliyorsa biraz daha zaman tanimakta fayda var sanirim.
  • şahan gökbakarla birlikte olduğu, fotoğraflarla ortaya çıkmış taş hatun.
    bu arada bu şahan o tipiyle nasıl yapıyor bu işleri anlamış değilim. herifte bizim göremediğimiz gizli bir karizma! falan var herhalde.

buyrun bu da linki:

aaah ah

edit: maalesef link ölmüş.

edit: yok yok ölmemiş.
  • zaten çirkindi, artık daha da çirkin.

(bkz: şahan gökbakar)

not: biliyorum, aslında bu laf düşünülüp de söylenmemesi gereken bir laf. bize ne, kimle isterse takılsın, sevişsin, balkonunda memelerini öptürsün falan. ama insanın da bi standardı olmalı canım! neyse, söyledim ve geri aldım lafımı diyelim. bana ne yani sonuçta. ama şahan yaa? neyse. bana ne.
  • şahanda bulduğunu, ortalama bir erkekte bulamadığı gibi bir ihtimalin var olduğunu düşünen erkeklerimizin ağzının suyunu akıtan hanımkızımızdır. çok üstüne gidilen kızımızdır.
  • (bkz: flatchest)
  • nejat işleri öpen o dudaklar nası şahanı öper lan? attan inip neye binmiş tanımlayamadım bile, valla yün dişlemiş gibi oldum içim kıyıldı.
hesabın var mı? giriş yap