• (tanım : solo albüm çıkarmasını istediğim adam)

ben moody'e açık mektup :

"az önce so close'u dinledim ve sen haksızsın ben moody, sana laflar hazırladım.. hayvan gibi güzel şarkılar yapabiliyosun bunu tekrar anladım.. sonra october'ı dinledim.. küfür ettim sana.. içimden ettim kimse duymadı.. tamam elektro gitarda soloların pek bişeye benzemiyo ama akustik gitarı iyi çalıyosun.. bring me to life'ın akustik versiyonununun klibini izledim biraz önce.. kararım kesindir..

şimdi sen evanescence'tan ayrıldın ya afedersin iyi halt ettin.. adamların ve kızcağızın halini görüyoruz.. son şarkılarını da dinledik` :call me when you re sober.. götüme benziyo.. amy nin sevgilisi :shaun morgan` ise orama bile benzemiyo.. diyeceğim şudur ki aslanım ya bi solo albüm yap, ya da yeni bi grup kur.. yüzünü görelim, sesini, gitarını duyalım.. sesin soluğun çıkmıyor, nerelerdesin merak ettik.. varınca çaldır.. annemin de selamı var.. avril'i öp benim için.."
  • anastacia ile fantastic four sountrack'inde everything burns diye bir düet yapıp sesini de ortaya koyan abi.. çizgi roman tadında bir de klibi var..
  • you can't regret what you don't remember adında yeni bir albüm çıkaran sanatçı. ayrıca bahtsız bir adam. sen taa 14-15 yaşında amy'le tanış, grup kurmaya karar ver, evanescence ismini bul, 21 yaşına kadar bunun için uğraş didin sonunda hayalin gerçek olsun, fallen albümünü yap, grup manyak popüler olsun, turneye çıkıp dünyanın her köşesine git, sonra tam zirveye çıkmışken turnenin ortasında gruptan ayrılmak durumunda kal..hiç bir karşılık beklemeden gruptaki %50 hakkını amy'e devret sonra sessizce yok ol. şöhreti, milyon dolarları, seni sen yapan yıllarını verdiğin işi bir kenara bırak...kendisinin yerinde olmak istemezdim gerçekten. kendisinin içinde de nasıl ukte kaldıysa bıraktığı yerden devam etmeye çalışıyor şu an. 2003 yılında kaybettiği her şeyi geri almak için uğraşıyor. eski eva üyeleriyle yeniden grup kurması, çakma amy tipli vokal, amy'e benzeyen hana pestle isimli müzisyen bir sevgili..
    niye hiç derdim yokmuş gibi içime ergen kaçmış bir şekilde bunları yazıyorum çünkü dün gece vizelere çalışırken sızdığımda ne alakaysa kendisini rüyamda gördüm. etkilenmiş olacağım ki şu an ezber yapmak yerine bunları yazıyorum.*
    ayrıca:
    https://twitter.com/#!/wearebenmoody
  • soyut duyguları somutlaştıran adam.

bu adam kesinlikle alkollü iken dinlenmemeli, sabahları bile ağlayarak uyanıyor insan.size güzel, eski sevgili ile harika rüyalar vaad ediyor sonra gerçeğe dönünce de tarifsiz acılar sunuyor. tekrar akşam olsun, evdeki tüm ışıkları kapatayım balkona çıkayım soğuk havayı içime çekip yaşadığımı anlayayım diye bekliyorsun, soğuk tırabzanları avucumun içine alıp nefesimi alkole karıştırıp şehri o vaziyette izlemeliyim diye düşünüyorsun.

işin en güzel yanı ne biliyor musunuz? kimseyi suçlamıyorsun yani arabesk havası yok, bilakis yaşattığı acıları misli ile geri hissediyorsun.

neyse tüm şarkıları güzel de pek popüler ol(a)mayan şarkısı; too far left to go şarkı sözünü paylaşayım.

--- spoiler ---
    lost count of the days
    we were strong
    that's just me now
    fight trough the haze
    night comes fast
    the pain can last much longer
    have ı lost my way?
    or have ı been
    at last forgotten?
    all ı see is gray
    ıs this land
    as dead as ı am?

ı'm so cold
    now that fear has taken hold
    and ı'm just too far left to go

should ı pray to die?
    or are the words
    as pointless as the fight?
    can ı see tonight?
    the stains of guilt
    fade like blood in time
    ı'm mercyful
    but there's no heaven
    for us my friend

and ı'm so cold

and ı feel nothing for
    those who fall by my hand
    beneath the skin
    a broken man and nothing more

ı'm so cold
    and ı'm just too far left...

ı'm so cold

ooh...

yes ı'm just too far left to go

(and ı'm just too far left to go)
    (yes ı'm just too far left to go)

(and ı'm just too far left to go)
    (yes ı'm just too far left to go)

--- spoiler ---
  • 10.22 ile beni benden almış eski evanescence üyesi.
  • hem ses hem tip bakimindan fred durst/*dave williams karisimi bir insan..
  • everything burns klibinde başındaki şapkayla fred durst'e acaip benzeyen eski evanescence gitaristi. sesi de güzelmiş baya..
  • tam adı benjamin raymond moody olan zat..

http://www.imdb.com/name/nm1394404/bio
  • ahan da beyle bir sitesi vardır arkadaşın.
    http://www.benmoody.com/
  • (bkz: 10.22)
hesabın var mı? giriş yap