• saat 22.00'de uzun bir aradan sonra "behzat ç." transına geçip kılımı kıpırtdartmadan izleyeceğim dizi. özledik be amirim. filmin bile kesmedi o derece.

bizi amirimden bu kadar ayrı koyduğunuz için bu sezon bayram, özel gün, tatil matil dinlemeden her hafta eksiksiz bitene kadar yayınlayacaksınız valla anlamam la.
  • yeni sezonu (2. sezon) saatler sonra başlayacak olan izlemeye doyamadığımız dizi. bu diziyi ne kadar sevdiğime dair klişe betimlemeler falan yapmayacağım.

4 ay oldu ilk sezon biteli, sinema filmi arada bir soluk aldırdı biz sevenlerine. şimdilerde eski bölümleri izliyor, sağda solda diziyle ilgili bulduğum şeyleri okuyorum, tabii en önce sözlüğü.

sözlükte "alabildiğine entry içeren başlıklar"a baktım da, behzat ç., 8. sıradaydı. sözlükte kült mertebesine çoktan eriştiğini düşünürsek, bu sezonla dizinin bu sıralamada ilk 3'ü zorlayacağını düşünüyorum. mesela bugün kaç entry girilecek, her replik ve enstantane an be an buraya nasıl aktarılacak, bu bile takip etmeye değer bir durum, zaman içerisinde ne kadar farkedildiğini, sevildiğini görebilmek adına. bunun dışında; sinema filminin ardından rating sıralamalarında da, en tepeye erişecektir sanırım. karşısına başka bir dizi koymak güç olacaktır artık herhalde.

not: az önce baktım da en son 4 ay önce yazmışım sözlüğe. 4 ay sonraki bu ilk entry de behzat ç.'ye nasip oldu. ne de güzel oldu. pazar akşamlarını sevmeyi özledik. sensiz geçen günlerin amına koyim, hoşgeldin amirim!
  • merakla beklemedeyim, çok az kaldı, şule'yi özledim.
  • sensiz hayat bir işkence dilimdesin gündüz gece gündüz gece
    satır satır, hece heceee en büyüksüün behzat ç. behzat ç. oooo ooo oooooooo x2
  • 2. sezonunu merakla beklediğim süper dizi.
    yeni bölümüne saatler kala heyecan dorukta bekliyoruz. amirim çok özlettin kendini. sakalları azıcık kesip eski haline getirsen çok şukela olur.
  • saat 22:00 itibariyle 2.sezon ilk bölümünü izleyeceğimiz dizi.aylarca bekledikten sonra tadına varamadan askere gidecek olmamdan ötürü moralim bozuk.hatta hiç başlamayayım askerden dönünce izlerim diye düşünüyordum ama amirime olan özlemimden ötürü vazgeçtim.askerde günlerin geçmesi için fazladan motivasyon sağlayacağına inanıyorum.

ilk sezon itibariyle çıtayı çok yükselttiler.yeni sezonda daha da iyisini yapacaklarına olan inancım tam.bize düşen nevalemizi hazırlayıp ekran karşısına geçmek.
  • emrah serbesin iki romanında baş karakteri (bkz: her temas iz bırakır)(bkz: son hafriyat)

ayrıca hasretle 2.sezonunu beklediğimiz haftalık televizyon filmi. özledik be amirim.
  • ulan ben de deli gibi bekliyorum bu diziyi ama ne ara bu kadar popüler oldu hakkaten anlamıyorum. arkadaşlarla gece tekrarı yayınlanırken izlerdik güzel dizi lan diyip güler geçerdik. sezon bittikten sonra birden bir sürü behzat ç. fanı oluşuverdi. star' da gaza gelmiş yeni sezon için hollywood filmi gibi fragman filan çekmiş. umarım bu ilgi dizinin amatörlüğünü yitirmesine neden olmaz.
  • izlerken burnuma deri ceket kokusu gelen adam. o kadar gerçekçi demek ki la.
  • sonunda bu anlamsız kasım günlerine hareket getirecek bir yapımla muhatap olacağımı hatırladıkça sevinmemi sağlayan dizi. öylesine gereksiz geçiyordu günler. öylesine, ölesiye...
hesabın var mı? giriş yap