• iki kitabı da okuyan biri olarak dizinin ilk bölümünün şimdiye kadarki kısmıyla ilgili şunu söyleyebilirim ki, mekanlar ve oyunculuklar biraz çiğ duruyor gibi, sahneler hızlı geçiyor, o kadar eğlenceli diyalogların olduğu sahneler havada kalıyor; sanki sahnelerin, konuşmaların daha çok içine girilebilir.
    akbaba ve harun'un tipi tam olmuş.
    bi de erdal beşikçioğlu'nun ağzına la ne kadar yakışıyor la.

ek: yine de emrah serbes'in yüksek kredisi nedeniyle izlenmeye devam edilecek dizi. ççç behzat ççç ulan.

3 yıl sonra gelen zorunlu edit: seviyorum merkez!

5 yıl sonra gelen zorunlu edit: he emrah serbes'in kredisi he.
  • kırk yıllık '' angara bebesi '' lafını '' ankara bebesiyiz biz '' diye telaffuz eden dizi.
    biraz daha kibar söyleseydin laa?
    bütün angara bebelerinden küfür yemişlerdir o an da.
  • harun: pardon bayan türk dili bölümü nerede acaba?
    bayan: şura işte...
    (hehe eglenceli diyalog. bir emrah serbes eglencesi)
  • ankara'da bahçelievler semtinin adının bahçeli olarak telaffuz edildiğini unutmuş dizi.

tunalı'ya da tunalı hilmi demişler. scowla teşekkürler.
  • --- spoiler ---
    ne faşisti lan?? cinayet büro ?!

--- spoiler ---

çok kıyak dizi, bayıldım, devam etsin dedirten.

hafta içi de kitapları okunmalı.
  • harun ve özellikle behzat ç. süper. ve sanırım harun ingilizce öğrenme gayretlisi. öyle olduğum zamanları hatırlattı bana. devam etmesini istediğim dizidir. en azından şimdilik. bir de çiğliklerini atarsalar iyileşecek gibi.
  • ilk bölümü ile ekranlara merhaba diyen dizidir.. sevdiğin yazarların sevdiğin kitaplarını ve karakterlerini hem herkes tanısın hem de kimse bilmesin ister ya hani mütevazi hayran kitlesi.. işte o hesap kitapların çok satanlarda yer alıp ayak altı olmamasını isteyenler için yayınlanmasın istenen dizi.. ama mevzu erdal beşikçioğlu ise hep ekranda kalsın dedirten dizidir..
  • ankara'nin bilumum alisveris merkezlerini ziyaret eden dizi. cepa ve kentpark'a da bekleriz de, polislik boyle bi meslek mi? pek bilemedim ben.
  • işte budur dedirten dizi. nedeni mi tabii ki ankara'da çekiliyor olması, sonunda bir dizi de bahçeli, tunalı, seymenler gibi semtler duyduk nişantaşı etiler bıdı bıdı yerine..
    (bkz: oh be)
  • sen kimsin nerdensin gibi bir soruya ilgili polis "csi ankara" diye cevap verdi. dizi böylece en baştan csi'a selam çaktı. izliyoruz efenim. ancak, dizide sürekli bir aksiyon sürekli bir sinir stres insan yay gibi oluyor. o nedenle arada seyirciyi gevşetseler iyi olacak.
hesabın var mı? giriş yap