• babet, olmazsa olmazdır hacı.
    sucukta maret, kadında babet!
  • benim gobuk ayaklarıma da çok yakışıyor açıkçası. 1.86 boy ve 44 numara ayakları olunca insan topuklu, babet vs. ne giyse fark etmiyor :) ama tabi bir sandaletin yerini tutmaz*

not: trayım
  • bak arkadaşım,

aksini düşündüğün şu zamana kadar yazdığın entrylerden belli ama ben sana doğrusunu söyleyeyim; kadınlar dünyaya senin gündelik hayatındaki bir estetik unsuru olmak için gelmediler. çok şaşıracaksın biliyorum ama kadınların en birinci vazifesi senin gözüne hoş/güzel görünmek de değil. sürekli topuklu ayakkabılardan dem vuruyorsan adama sorarlar sen hiç onları giydin mi, onlarla yürüdün mü, onlarla bütün gün oradan oraya koşturdun mu, diye.

bak arkadaşım, biz kadınlar plastik barbie bebekler değiliz, önce bu konuda anlaşalım. o ağzın sulanarak giyilmesini tavsiye ettiğin 12cm topuklu cendere gibi ayakkabıların içine girecek olanlar bizim etten, kemikten olan ayaklarımız.

hayır, biz de biliyoruz 12 cm topuklu ayakkabı giyince senin gözüne daha seksi daha güzel görüneceğimizi ama şimdi derin bir nefes al ve yazdıklarına bak şampiyon, sen bizim rahatımızı, sağlığımızı zerre umursamazken sence sen bu eziyete değer misin?
  • insanların zevklerinin ne kadar farklı olabileceğinin bir başka kanıtını sunan ayakkabı.

bence 1-2 tanesi dışında her tarzdaki kıyafetle mükemmel uyum sağlayan, topuklu ayakkabıdan çok daha seksi bir görüntü veren bir şey babet.

siz asıl şu yaz geldi ayağına yatıp giydiğiniz dolgu topuklu terliklerden vazgeçin acilen. en güzel kadını bile teyze moduna sokar şerefsizim.
  • kalmadı anasını satayım audrey hepburn gibi zarif kadın tabii günümüzde, maymun gibi geziyosunuz alayınız. ne anlarsınız babetten, kapriden. iddia ediyorum, bi kadın babet sevmiyorsa, kalitesinden şüphe ederim!

bi vuvuzela'ya bi de babet sevmeyene deliriyorum. çok sıcak lan.
  • ben şahsen kot pantolonumun altına giyiyorum, hem çok rahat hem de gayet şık. hayır nedir bu kot pantolonun altına olmaz şeysi onu da anlamadım, babet giyebilmek için etek de giyecek halim yok erkek başıma. tövbe.
  • 45 numarası bir türlü bulunmayan ayakkabı türü.
  • boyum 1.58. minyon tipliyim. ayaklarım da, ellerim de, başım da küçük. zaten görenler beni öğrenci zannediyor. bu halimle, ne topukluyu, ne de makyajı kendime yakıştıramıyorum. makyaj yaptığım zaman, 12-13 yaşında bir çocuk boyanmış gibi hissediyorum. aynı hissiyat, topuklu giydiğim zaman da geliyor. hatta o kadar eğreti duruyor ki, komik oluyor. onun için, daha naturel gösteren babeti veya, giymemiz zinhar yasaklanmış olan converse'i geçiriyorum ayağıma. gerçi onları eleştirenler, benim topuklu giymiş halimi daha beter eleştirirler. son olarak, yahu size ne be, size ne?
  • hayatında babet giymemiş bi insan olarak, burada yazılanlanlardan sonra özellikle dikkat ettim ben bu babete. dışarda yanında sevgilisi olan kaç kız varsa baktım hepsinin ayağında da babet vardı ve çok mutlulardı. bilemedim.
hesabın var mı? giriş yap