• geçen hafta kafa izninde olduğum için yazamamıştım şimdi özetini görünce aklıma geldi.
    yata binerken ayakkabılarını mı çıkardılar yoksa bana mı öyle geldi? hiç yatım olmadığı için bilemiyorum tabi yata nasıl binilir.
    bir de bunca zaman oldu bihter'in bir tane bile arkadaşını görmedik. hadi yurtdışında okudu üniversite arkadaşları yoktur diyelim ama hiç mi sosyeteden falan arkadaşı olmaz insanın ya. arsen hanım denen yaşam formunun bile italyadan ordan burdan arkadaşları gelmişti vakt-i zamanında. bihterin bir tek tane arkadaşı yok, lafı bile geçmedi bugüne kadar.
    e tabi işin gücün arkadaşın olmazsa kocanın yeğenine sarman normal. bir tek ev ahalisini görüyorsun çünkü, tek sosyal çevren o.
  • --- spoiler ---

matmazelle behlülün cd kavgasını dizinin gelmiş geçmiş en komik sahnesi ilan ediyorum. "benim o!" "hayır benim!" kavgasından sonrasında "sen bana seninkini göster ben de sana benimkini" muhabbetinin başlamasını bekledim, senaristler orayı atlamışlar herhalde.

--- spoiler ---
  • matmazel bu bolum ile siddet uygulamaya baslamistir ilk defa. behlul'un arabasina nasil vurdu, nasil kolundan tutup cevirdi behlul'u.. valla korkulur bu kadindan..
  • --- spoiler ---
    şuraya yazıyorum,

yan koltuktaki o cdnin başına "biraz da biberleyelim" denen beyzbol topu gibi her türlü melanet gelecektir.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

behlül cd'yi yok etti, içimi bir boşluk duygusu kapladı. özleyeceğiz seni cd. en çok da beşir...

--- spoiler ---
  • az once firdevs'in "yasasin, fakir olmayacagim, yine zengin bir koca buldum" sevincini gordum tum turkiye olarak, kadin birden yeni gelinler gibi hoplayip ziplamaya basladi.

simdi de behlul besir'in cd'sini takip izledi, ama sevistiklerini gorunce hemen arkasina bakti biri var mi diye, niahah hala ergen genc edalarinda behlul, kacamak kacamak izlemeler falan.
  • (bkz: misafir misafiri sevmez ev sahibi hiçbirini sevmez)

firdevs hanım çetin özder'le yemek yiyecek, "adnan bey seyahatte, siz bize buyrun akşam" diyor. koca dizi geldi geçti, adnan ziyagil 10 dakika evinde ayağını uzatıp kaşına kaşına oturamadı, huzur içinde bir çorbaya kaşık sallamadı. al be adam çocuklarını, bas git sakin sakin otur bir yerde. yok katja, yok beşir, yok firdevs ve şürekası, yok matmazel dö kurton, paranla sefil olmak bu kadar olur.
  • şu anlarda ednan bey yaşadığı flashback esnasında boynuzların etkisi ile net görüntü alamamaktadır.
  • pelin duba olmuş görmeyeli. bu hatun ne ara bu kadar kilo aldı?
  • finalde biçare kalan firdevs'in rıza kaptan'la kaçacağını düşündüğüm dizidir. ne çift olurlar ama...
hesabın var mı? giriş yap