• --- spoiler ---

nihal : behlül'ü dinle demiştin.dinledim inandım ona.
    (bkz: mal)

--- spoiler ---
  • öncelikle bihter,ceketine hasta oldum.
    (bkz: sözlük bana ceket bul)
    sonrasında nihalin ne kadar zeki (!) olduğunu bir kez daha görmüş olduk.beşir tron tron öksürdü gaipten ve o koskoca çiftlikte nasıl olduysa yankılandı.nihalcik de : aa beşir gelmiş diyerek beni benden aldı yine.
    bir kez daha anladık ki et tırnaktan ayrılmaz.hilmi önal tekrar canım babacığım olmuş.
    firdevs hanım'a gelirsek:
    seviyordum seni firdevs,hep özenirdim sana ama şu gaz verici konuşmaların çok battı gözüme.orada olsam ben kes be kadın derdim sana.tabii çetin'ciğin diyemiyor.şair ruhlu adam o nasıl desin sana.
  • bu ne ''yükselme''ymiş arkadaş.demek ki bu laf cemiyet hayatında moda.bir kere de çetin özder'den geliyor:
    ''şimdi sinirler gergin,üstüne gitmeyin nihal'i de yükseltmeyin boş yere.''
  • izlenme oranları hakkında hastane odasından gözlemlerimi bildirmek istediğim dizidir.
    babamın geçirdiği trafik kazası sonrasında, hastanede babamın yanında kalmaktayım şu anda. bir yandan tv'de aşk-ı memnu açık, bir yandan da ben kendi işlerimi yapmaktayım bilgisayarda... hemşireler düzenli olarak reklam aralarında koşa koşa hastaları dolaşıyorlar, hastaların iğnelerini-ilaçlarını veriyorlar ve tam reklam biterken hemşire odasına geri dönüyorlar. budur benim tv rating ölçüm yöntemim.
  • nihal ziyagil'den geliyor:

--- spoiler ---
    ben yüzüğü attım diye birbirlerine çak yapacaklarmış..
    --- spoiler ---

zeka yaşı 4 ama hatun evleniyor anasını satayım..
  • türkçemize çak yapmak ve yükselmek fiillerini kazandırmış dizi.
  • --- spoiler ---

oha katya rusça biliyormuş lan?!

--- spoiler ---
  • dayak yiyen hizmetçinin fabrika ayarlarına geri döndüğü dizi. gitti türkçe bi anda.
  • dizilerde darbe alanların ana dillerine döndüğünü gösteren bir diğer dizidir.

katya - aşk-ı memnu
    sun - lost
  • 1945'in çak yapmaktan çıkaracağı geyiği düşündükçe içim kıpır kıpır oluyo lan. ayrıca bir de firdevs tebliğ etmeyi cümle içinde kullandı.süper oldu.
hesabın var mı? giriş yap