• --- spoiler ---

hilmi önal düşünmek istemiyorum mu dedin sen ednen ha? ayağını denk al derim evlat ve unutma bir gün herkes hilmi önal kimmiş öğrenecek!

--- spoiler ---
  • slow motion teknolojisi pahalı uğraşmalı olur yerine oyuncuları ağır çekimde oynatılım dediklerine artık gönül rahatlığıyla bahse girebilirim, az önce konuşmalar ıvırlar zıvırlardan sonra behlül sehpanın üstüne gazeteyi fırlattı, işte o anda fizik kuralları işledi ve gazete yere düşerken g=9,81 m/s^2 ivme ile hızlandı, adeta dizinin kendi içindeki zamanı büküldü.
  • (bkz: ayna kırmak)
    (bkz: uğursuzluk)
  • bu diziyle ilgili olarak her an bir kişi daha çıkıp "behlül ölüyü diriyi sikti gözünü bize dikti" tarzı bir espri yapabilir. tehlike hala geçmiş değil. tehlike baki.
  • toygar ışıklı'nın dizileri karıştırdığını düşünüyorum iki bölümdür. babacım, aşk-ı memnu bu, ezel değil. nerden geldi bu inleyen yaylı sazlar??

kafamız karışıyor, bi yerden 91 senesinden ömer fırlayacak, hayat akarken bi köşede bi kadın ağlayacak falan zannediyoruz.* aaa ama yaa.
  • yine annemden geliyor:

adnan: ben atolyeye gidiyorum
    annem : bihteri oyamayınca odunları oymaya gidiyo ....
  • --- spoiler ---

bülent piyano başından pencereye doğru koşunca bir an, "anneannem gelmiş!" diyecek sandım...

ohhh.

--- spoiler ---
  • o değil de, bihterin terör estirme modu nereye varıcak bilmiyorum..
    birisi durdurmalı en yakın zamanda
  • o değil de, bende geleceğimle ilgili bir merak uyandırdı bu dizi. acaba yaşlanınca arsen hanım gibi mi olacağım, yoksa firdevs hanım gibi mi? kesin arsen hanım gibi olurum ben.
  • --- spoiler ---
    o kirilacak aynanin tozunu alsaydiniz bari!her seyi biz mi soyleyecegiz?

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap