• --- spoiler ---
    fragmandan geliyor..
    bihterin bayılışa dikkat, gözlere dikkaaat!!!
    şu ana kadar hayatımda sadece iki kere bayılan insan gördüm (ki bu bile fazla sanırım) gözleri şaşı olmadı hiçbirinin.. bilemem olabiliyordur belki de, ama ne biliyim yapmacık durmuş ya.
    bayılırken bile şımarık.
    --- spoiler ---
  • toygar ışıklı'nın müzikleri yerine şunu** kullansalar tam şukela olacak bir dizi. bu haliyle bir yersiz heyecan, bir lüzumsuz tansiyon, kalbe yazık...

not: linkte müzik 1:55'te başlamakta.
  • ednanın yükselmesinin tehlikeli olduğu apaçık olan sizi. hayır neymiş bu yükselme anlayamadım. i'm getting high baby kıvamında söyleyip yandan çarklı gülse anlayacağım ne demek istediğini. "bozmayın keyfimi, kafam da güzel, atölyemde pink floyd dinleyip çalışıcam" görünümü yok adamda sahneler itibarıyla. belliki bihter karısı olması hasebiyle derdinden anlıyor, ne demek istediğini de biliyor ki susuyor.
  • başladığı günden beri ilk defa bir bölümü heyecanla beklenmektedir.
    ednan yine bi yamuk yapmazsa izleyiciye, beklediğimizi alacağımız bir bölüm olacak gibi de görünmektedir.

edito: aldık mı? alamadık!..
  • an itibariyle oha lan kadın hem aldattı hem trip atıyor bu dizide (startv şifresi nerde ey ahali)
  • bu bölümün ilk sahnesiyle birlikte "eşyaların suçu neydi ednan?" sorusunu akıllara getiren dizi.
  • --- spoiler ---

an itibariyle ednan beyin içine black smoke'un kaçtığı dizidir.

--- spoiler ---
  • etraflarında dönen binbir çeşit entrikanın ev sakinlerinde başta paranoya olmak üzere çeşitli ruhsal problemlere yol açtığını gözlemlemek mümkün, zira az önce süleyman efendi "bülent geldi!" dediğinde matmazel kuyruğuna basılmış kedi gibi "mnskym!" şeklinde bir tepki vermiştir.
  • o bu değil de, hilmi önal ne eğlenceli adam ya. keşke arkadaşım olsa, beraber kötülük planlasak gözlerimizi kısa kısa.

yine de, adnan'a ilk defa acıdığım dizi.
  • benim anlamadığım, daha geçende bihter kendisi gidelim kaçalım vs demiyor muydu behlüle? şimdi neden bu kadar tutuştu diye düşündürüyor.
hesabın var mı? giriş yap