• aşk acısı diye tabir edilen ve söz konusu başlıkta ziyadesiyle incelenen acıyı dindirmenin herkes için ayrı, bir çok yolu vardır. zaten kendisi pek hızlı geçmediğinden süre sınırlaması yok isteyen bir kaç yol da deneyebilmekte. bu nedenle alternatifleri sunuyoruz.
    evet, bu acıyı dindirmenin en güzel, birinç yolu uyumaktır. zira aşk acısı insanın içini kanırtan bir acıdır. ben hiç çekmedim bilmiyorum ama bir keresinde çok feci dişim ağrımıştı bir sürü rakı içip uyumuştum. kullanılabilir bir yöntem olduğunu düşünüyorum hatta eminim.
  • kendini kaybedene kadar alkol almaktir en kolay ve belki de en zor yolu.
  • (bkz: antidepresan) (bkz: tofranil) (bkz: prozac)
  • dogru kuafore gitmek
  • disarda gezmek bundan sıkılınca
    ev de oturmak evde oturmaktan sıkılınca
    iste fazla mesaiye kalmak sonra iste kalmaktan sıkılınca
    sonra baska birisini sevdigine inanana kadar bunları surekli yapmak..
  • ayrildiginiz kisiden hic hoslanmayan bir arkadasinizin onu 7 gun 24 saat kotulemesinin, gerekirse kufretmesinin hemen ardindan baska biriyle beraber olmak
  • alkol, net, gece, alkol, net gunduz eheh mutemadi kisirdonguler
  • askere gitmek, rahibe olmak (bakire kızlar için), göçetmek, yeni bir sevgili bulmak, asla şiir ve şarkı sözü okumamak ve dinlememek. kendimi sevmeyi öğrenmek
  • yenisini bulmak...mümkün olduğunca evde oturmamak...ondan kalan tüm hatıraları saklayıp gözönünden kaldırmak....kısacası tamamen silmek ve yeni bi sayfa açmak...
hesabın var mı? giriş yap