• 50 yaşına geldiğinde "kızım niye böyle konuşuyorsun" der...
  • bu cesareti biraz da annesinden alan kızdır. benim anneme bunu söyleyeceksin... seni kaldırır camdan atar, düştün mü diye bile bakmadan da pencereyi kapatır arkandan.
  • teyzemin kızıdır. bok sanıyor kendini ufaklık ergenlikten çıkamadı. şekil ya sigaraya falan da başlamış. öyle bi boka yaradığı yok öyle tatmin ediyor kendini.

edit: rahat olun dövdüm ben bunu.
  • 40 yaşına geldiğinde "canım annem seni çok özledim" der..
  • tefal reklamındaki (duduklu tencere) ellerinin dolu oldugunu iddaa eden mal kızdır.
  • türk kızıdır. sevgilisinin mini etek yasağına uyar, giyimine karışmasına izin verir, sevgilisine sürekli telefonda rapor verir, en ufak bi şeyde aman sevgilim yanlış anlar, sevgilim kızar diye kendini kısıtlar, bunu da sahiplenme diye rasyonelize eder. hatta sevgilisi istiyorsa facebook hesabını bile kapatabilir tabi ayrıldığında tekrar facebook'a girip ortak arkadaş üzerinden anlık iletilerle sevgilisine laf sokar aklı sıra ama annesi o gün giyeceği kıyafeti yıkamamışsa, ütülememişse annesine çemkirir. kısacası kişiliksizdir ve böyle kişiliksiz olmasının sebebi ise daha çok toplumun kendi sikik kültürel değer yargılarını kolektivist bi şekilde dayatması, kadına biçtiği rolün altında ezilmesi, birey olamamasıdır.
  • annesi tarafından "doğru konuş lan orospu" diye karşılanabilir. armut dibine düşer neticede.
  • 75 ya$ina geldiginde huzur evine terkedilir. haketmi$tir.
  • 60 yaşına geldiğinde ''canım anneciğim keşke yanımda olsaydın, senin kıymetini bilemedim.'' der.
  • annesini kaybettiği gün anlayacaktır değerini.
    ne yaparsa yapsın susturamayacak içindeki vicdan sızlamasını.
    çok pişman olacak ve mutlu olamayacak hiç.
hesabın var mı? giriş yap