• evdeki köpegin bile, bir süre sonra, yaramazlik yaptiktan sonra, annemin ayaklarina bakip, eger terligin teki yoksa, hizla kaçtigina sahit oldugum iskence aleti...
  • > toma + biber gazı + plastik mermi.
  • - ne yapiyosun sen dolabın tepesinde oole? in çabuk aşşa
    - ben süperkızım, uçuyom ben
    - zıplama kızım in ordan bakiyım düşçeksin bişey olcak
    - bana ne ya ben süperkızım
    - in bak döverim seni
    - uçarım ki kaçarım ki yakalayamazsın ki...
    - in bak terlik geliyo
    - uçarım ki kaçarım ki...
    (vvvııııjjjjjjt... küüüt!!!)
    - eh, süperkız diilmişim ben
  • bazı anneler de terliklerini acayip bi hareketle ayaklarından çıkarıp atıcakmış gibi yaparlar... en korkuncu da budur kanımca. o terlik yeniden ayağa giyilene kadar şekilden şekile girilir korunmak için...kedilere yapıldığında kulaklarını geriye itip yere yayılırlar...
  • tadı damağımda kalmıştır. hakikaten kaldı. ağzıma yedim ben onu.
  • itirazların en güzeli ve zarif olanıdır.
    yemek lazım arada.
  • önceleri bize atılamaya çalışılan, arada sırada kapı pencerelerine denk gelen, fakat daha sonra atmakta profesyönelleşen annelerin ayaklarına giydikleri şey.
  • anne terliği fırlatma konusunda en profesyonel olan kişiler anneanne/babaanne kişileri imiş ben onu gördüm. yaşı başı fark etmiyor koca koca adamlara terlik fırlatıyor bunlar bir de yılların tecrübesi, ıskalamıyorlar, falsolu atıyorlar köşeden indiriyorlar...

babanızı bir bahçede kaçarken arkasından kiloluk bir terlik uçar halde düşünürseniz daha rahat görselleştirebilirsiniz anı...
  • ebeveyn olduktan sonra bu terlik atma işinde bilinçsiz bir teknik geliştiriyorlar ve bu sadece terlik için geçerli bir olay.
    şöyle ki: ateşli bir silahla ya da taşla beş metre ötesini vuramayan ebeveyn, bu sonradan gelişen yeteneği sayesinde mesafe veya hedefin hızından bağımsız olarak %100 isabet oranı tutturabiliyor; hatta bazılarında o kadar gelişkin oluyor ki bu ebeveyn, göz açıp kapayıncaya kadar ayağndaki terliği çekerek, son sürat koşmakta olan bir çocuğa head shot yapabiliyor, tecrübe ile sabittir.
  • bumerang gibi geri döneni yapılmış. maksat, anneler yorulmasın: http://www.tasarimalaturka.com/?p=20
hesabın var mı? giriş yap