• bere takmasinin sebebi ne kel olmasıdır ne de şekil görünmek, geçirdiği bir kazadan dolayı kafasında yara izi vardır (lescott'a benzer bir iz); kendi deyimiyle amacı insanların korkmamasıdır. düğününde bile o bereyi çıkarmamıştır. medyadaki en zeki, kendini geliştirmiş kişilerdendir. bu zamana kadar iki kez buluşma fırsatım oldu ikisinde de kültürü ve zekası ile etkiledi.
  • "diyorlar ya onumuzdeki maçlara bakacagiz diye. bakma, ben fiksturden bakarim."
    :)
  • geçen haftaki radyo programında newcastle united başkanından bahsederken ''o kadar kötü başkan ki türkiyede olsa federasyon başkanı olur.'' şeklinde inanılmaz bir salvo göndermiştir tüpçüye beni de güldürmüştür sağolsun.
  • alenen yapılan kural hatasını bütün basının söz birliği etmişçesine sıradanlaştırmasına sinirlenmiş ve şekil olmasından ziyade kel olduğu için bere takan beşiktaşlı gazetecidir.
  • ntvspor'da yabancı kuralı ile ilgili konuşuyor, türk oyunculara fena giydirdi ki bence de haklı:

türk oyuncular 'istiklal marşını da yabancılar okur o zaman' diyorlarmış, birader sizdert etmeyin biz okuruz, biz sana sorsak istiklal marşının bestecisini bilemezsiniz. ben bir ara 10 kıtasını biliyordum, bunlar istiklal marşını iki kıtadan oluşuyor sanırlar. haklılar da, çünkü onların hayatı 2 kıtadan ibaret. alırlar milyon euroları, altlarında araba, bir kıtadan diğerine geçerler köprüden, hayat onlara laylaylom -- dedi*

(bkz: içinde mi dolaştırmış?)
  • doğru söylemiş yorumcu. sneijder'in iq seviyesi bu takıma fazla. bunu görmemek için aptal olmak gerekiyor.
  • alicim seni severdim.
    şimdi daha çok sevdim seni.
    edep, ahlak, vatan millet dersi vermeye çalışan burak yılmaz'a iyi geçirdin ağzına sağlık.
  • bugünkü programda quaresma'dan bahsederken yaptığı ortayla alakalı şöyle bir cümle kurdu yaklaşık olarak;

''ya şimdi quaresma mesela hazırlık maçında rabonayla bir orta yaptı. yani bakıyorsun estetik açıdan çok güzel ama kime gitti o orta, nobadinho'ya. kimseye gitmedi.''

güzel adamdır vesselam.

(bkz: ali ece terminolojisi)
  • 14-16'da adlı programda konuyu atletico maçından* aldı 18 eylül 2014 iskoçya bağımsızlık referandumu'na getirdi.

aradaki geçişler

aletico'nun yenilgisi
    atletico'nun real galibiyeti
    real barca hegemonyası
    italya juventus hegemonyası
    italya ligi düşüşü
    italya liginin iskoç ligine dönmesi, ilginin azalması
    celtic rangers hegemonyası
    iskoçya bağımsızlık referandumu sonucunu heyecanla beklediğini dile getirme
    kapanış

bunların tamamı yaklaşık 80 90 saniyede oldu. ahahahah kral adam vesselam.
  • vole'nin sahipleri, program yapimcilari bizim izledigimizi izlemiyor mu ya ? biri birsey anlatirken bu adam onunla beraber konusmaya baslayip bambaska seyler soyluyor.

larnaca maci sonrasi yapilan programda 10 dakika ali eceyi bolmeden dinlediler, konusmasi bitince baskasi sozu aldi, 10 dakika konusan ali ece yine soz alan kisiyi boldu.

onder ozen'i dinlemeye calisiyoruz bu yine araya girip birseyler soyluyor. adama olu yaprak vurusu dedirtene kadar sozunu kesti resmen. ya he olu yaprak vurusu amk mutlu oldun mu ?

baskasi bir laf anlatirken susup beklemek cok mu zor ya kac yasinda adamsin ali ece ?
hesabın var mı? giriş yap