• haneler'de zıvanadan çıkan öğretmen serisinde çok süper bir performans sergileyen tiyatrocu..çok güzel çıldırıyor adam..
  • bir manowar hayranı
  • al yazmalım'da enişte rolünün hakkını veriyor. bakınca sanki yaprak dökümü'nün mıymıntı tahsin'i gibi ama konuşmaya başladıktan sonra bambaşkaymışsın diyor saygı duyuyorsun. sırf onun için seyredilir dizi.
  • intikam dizisinde oynayacakmış. haberi de "ünlü oyuncu intikam'a transfer oldu" diye vermiş gazete. yalnız şu işler güçler denilen densiz dizi ünlü algımın ağzına sıçtı bıraktı. dizinin son bölümünde kendi dizilerinde oynattığı ünlüler yetmiyormuş gibi bir de ertem eğilmez übermenschinin mavi boncuk filminin tekrarı çekiliyormuş, reklamını yaptılar, dizi içinde mavi boncuk oyuncularının isimlerini filan geçtiler ünlü algım bozuldu. o sebepten kusura bakmasın, haberi twitter da okudum "hay anasını ya bunlar kimi getirmişler kıvancı mı" diye baktığımda hayal kırıklığı yaşadım. çıta çok yükseldi aga.
  • iyi adamdır vesselam.. mutevazıdır... yeni bi kızı oldu, bu sıralar uykusuz...
  • birçoğumuzla benzer şekilde heavy metalle tanışan genç kişi.

http://www.pasifagresif.com/…anowar-kings-of-metal/

ahmet saraçoğlu'nun hikayesi benim heavy metalle tanışma hikayemin aynısı; aynı yıllar, aynı albüm. iki küçük fark var, bana manowar dinleten kişi dayım değil teyzemin oğlu ve yaz değil kış mevsimiydi, yılbaşı zamanıydı. hey hey heylenki dediği ise efsane hail and kill şarkısıdır.
  • vatanım sensin’ de tek bölümde bile harikalar yaratmış oyuncu. ismet paşa rolüyle hak ettiği yere daha yakın.
  • vallahi de billahi de dizide görmeden evvel bu adam ismet paşa rolünü oynayacak deseler "hay yapacağınız işi" deyip saydırırdım ama gel gör ki adam konuşurken esas duruşa geçesim geliyor. oysa ki askerden döneli de 2 sene oldu. dublör var mı yok mu bilmem ama vurguları, tonlamaları, mimikleri o kadar yerinde ki takdir etmemek elde değil.
  • yaprak dökümü dizisinden tanıdığım oyuncu. vatanım sensin dizisinde ismet paşa'yı kim canlandırıyor diye baktığımda kendisini görünce oldukça şaşırdım. çok iyi makyajla iyi bir ismet paşa'ya dönüşmüş.
  • yaprak dökümünde fikret’in kocası olarak hatırlıyordum, hiç yaprak dökümü izlememe rağmen. ve çok itici geliyordu.
    bu sezon şehir tiyatrolarında iki oyununu izledim. biri oyunun oyunu diğeri de bugün izlediğim vahşi batı.

oyunun oyunu’nda tek beğendiğim şey kendisiydi. vahşi batı’daki oyunculuğundan söz etmeye gerek bile yok. muhteşem oyuncu. hayran kaldım
hesabın var mı? giriş yap