• bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim*sözünün en yakıştığı insan. keşke hep firarda kalsaydın!
  • program yaptıktan sonra sabah 10 olup da reytingler gelene kadar uyuyamayan birisiymiş. kendi dedi valla...

(bkz: #18009432)
  • sözlük ile açıklamalarında yazarlara "zavallı"dan başka birşey söyle(ye)meyen insan. acun'cum kendin ile ilgili birşeyler mi belirtmeye çalışıyorsun nedir yani?
  • program yapıcam ayağına tüm dünyayı gezip, bide üstüne para alan adam.
  • gözünü para bürümüş, şovmen. programlarında içten içe sinsice sırıttığını her aklı selim insan sezmektedir.
  • sevmediği programları izlemiyomuş da kendisini sevmeyen, istemeyen izlemesinmiş.

sözlük yazarları zavallıymışmış.

sen de sözlük okuma acun. sevmediğin şeyleri neden okuyosun?

git urban dictionary oku.

iki üç program kaparsın da türkiye'ye getirirsin belki.
  • 10'dan geriye doğru saymayı biliyor. bir de zamanında bir iki kurnazlık yapmış şans yüzüne gülmüş vs. vs. vs... ha bir de fetoist olduğu yönünde söylentiler var ama ne kadar doğru bilmiyorum. başka da hakkında yazılacak pek bir şey yok sanırım. neden bu kadar entry girilmiş onu da anlayamadım. zavallı biz... yorup durmuşuz kendimizi. biliyorum klişe bkz vermek çok hoş bir durum değil ama cidden tutamıyorum kendimi...

(bkz: hakkında bu kadar entry girilince xxxx sandım)
  • sürekli hakkımızda * , televizyonda internette (bkz: twitter) yazarlar şöyle böyle diye açıklamalar yapan şahıs.zira zavallı tabiri hangi sıfatla kullanımına açılıyor anlamış değilim. eğer ki televizyon programı yapımcısıysan öncelikle eleştiriye açık olacaksın.beğeni kadar beğenilmemekte gayet olağan bir durum. ve beğenmeyen izlemesin gibi şahane parlak fikirlere ihtiyacımız gerçekten yok. fırtınalar estirirken bile o saçma sapan kutu programını aynı kişilerle yapılan yabancı menşeili programı izlemeyen yine izlemedi.'zavallı' kelimesini oldukça kaba ve bizler için yersiz tanımlama.ama yine görülür ki sol framede adını okunan ve yazılan satırlara biz getirdik. izlememeye de devam ediyoruz.
  • tek işi copy/paste olan ve bu yolla milyonlar kazanan kişi.
  • hepimizin keriz gibi oturup izlediği programlarıyla biryerlere gelen adamdır. izleyenleri eleştiriyoruz ya hani; pazarcıdan, çöpçüden, hakan dan furkan dan hangimizin haberi yok? evet arkadaşlar o siyah kafa derili, yarım türkçeli canavarı biz yarattık.
hesabın var mı? giriş yap