• kecioren belediyesi'nde doğrudan turgut altinok denen adamdan emir alarak hareket eden "mahallenin namusu bizden sorulur" ekibidir. 10 ila 12 kişilik timdir. mavi renkli minibüs ile gezerler ve halka açık park-bahçe-apartman kaldırımı gibi yörelerde umum ahlak ve adaba akırı işlerin olup olmadığını denetlerler. ilçedeki alkol satışını 1 sene içierisinde minimuma indirmişlerdir. seçim zamanları kongre basıp adam döverler
  • danisikli dovusun dondugu, turkiyenin en cahil, en sahsiyetsiz, en kabiliyetsiz, en gerizekali insanlarini bir studyoya toplamayi basarabilen tek program
  • beni gecenin bi yarisi gulmekten surundurmus programdir..

gayet mulayim bir tip, uzun ve kibar bir sekilde konusmaktaydi.. olaylar cok sakin gelisiyor, kimse kimseye satasmiyor, programin ratingi düsüyor, savas ay üzülüyordu..

adam konusmasini bitirdi, aynen 'tesekkür ediyorum efendim' deyip yerine oturdu.. savas ay adamin omzunu tuttu ve sertce 'bi dakka arkadasim, ben programimda konuklarima serefsiz dedirtmem!' dedi.. adamin serefsiz dedigi falan yoktu halbuki.. kendine serefsiz deniliyor sanan konuk ayaga kalkti 'arkadasim burasi hakaret kursusu degil' ile baslayan bir giris yapti.. arkadasinden super bi tartisma cikti..

savas ay artik gülüyordu..
  • 1 haziran 2013 güvenpark yürüyüşünde çokça görev yapıyorlar. ne gibi mi? sıralıyorum.

1. milletin arasında dolaşıp sürekli olayların daha büyüyeceğini falan söyleyip korkutmaya çalışıyorlar.
    2. ara ara slogan başlatıyorlar sonra içlerinden biri kaybolup diğer bi tarafta bi durak falan patlatıyor. fark edilince vınn kaçıyorlar. birebir şahidiyim.
    3. alkollü olanları var, direnişin resmini bozmaya çalışıyorlar. genel resmi "bir avuç sarhoş"'a çevirmeye çalışıyorlar.
    4. kalabalık içinde, kalabalığı yönlendiren insnaların arasına sızıp öğrendikleriyle polisin pusu kurmasını sağlıyorlar.

milletine ne güzel hizmet ediyor değil mi gökçek efendi?
  • bu akşam keçiören'de bisikletle biraz gezelim dedik. a takımı'nın da bizim peşimizden geleceğini bilemezdik tabi ki.

önce sanatoryum civarında ankara'yı fotoğraflamaya çalışırken resmi plakalı 2 adet renault clio ile yanımıza yaklaşıp; "siz sporcu adamsınız, kullanmazsınız zaten ama, alkol var mı?" diye sormaları, ardından da yerini bilemediğim bir parkta oturup kartlarla oynanan bir oyunun başındayken (iskambil değil, olsa ne değişir gerçi?) yine aynı araçlarla yanımıza yaklaşıp; "gençler, kağıt oynamak yasak! " diye emir vermeleri ile gecemize renk katmışlardır. o kadar da kibarlar ki, bir clio'nun içine 5 tane takım elbiseli tıkınca böyle oluyor demek ki.

o değil de bunların arabalarının yanında "resmi hizmete mahsustur" yazıyor. resmi hizmetten anladıkları buysa demek. neyse, plakalarınızı aldım. şikayet edeceğim, haberiniz olsun (!)
  • 1. harbici atraksiyon dizi filmi azcik ucuk ama iyi.
    2. yalakaligin hat safhaya ulastigi bir tv programi
  • keçiören'deki namus bekçisi dinci-faşist-milis yapılanması. şimdilerde kendi yöneticilerini kovalıyor, onları dövüyor olmalı olmalı. (bkz: mhp'de kasel skandalı) (bkz: kul kınadığını yaşamadan ölmezmiş)
  • mansur yavaşın acilen müdahale etmesi gereken, ankarada faaliyet gösteren terör örgütü. (bkz: 12 ekim 2019 ankara ahlak bekçiliği skandalı)
  • varlıklarına yıllardır göz yumulduğunu, kimsenin eşikyalıklarına dur demediğini öğrendiğimiz kent teröristleri.

haklarından gelse gelse mansur başkan'ın gelebileceği yasadışı örgüt.
  • türkiye cumhuriyeti devletinin başkentinde kurulmuş, halka saldıran bir terör örgütü.

not: başlatmayın dizinize
hesabın var mı? giriş yap