• bu maç sayesinde uğur inceman'ın yıllarca anlatacağı bir anısı olmuştur.
    - ağbi yeminle söylüyorum bak, guti çıktı yerine ben girdim.
    - tabii uğurcum tabii, ne zaman oldu bu demiştin...
    - ağbi ispanya'da hazırlık maçında işte, guti'nin yerine ben...
    - muhakkak... nooldu peki sonra, kazandnız mı bari?
    - yok kaybettik ama ben güzel oynadım.
  • olm çok fenayım lan, yıllar önce hagi yi izlerken vay amınakoyum diyip iç çekiyordum, birçok fener maçında alex i izleyip hay babanın götünü sikeyim falan o biçim içleniyordum,bugün gözlerim doldu lan, hani sik gibi oynuyoruz falan ama vallahi yıllardır bunu bekliyordum çok mutlu bir adamım bugün ben.

bugün benim hatuna forma almaya inönüye gittim , haftaya robinho forması geliyor dediler, olm tutamadım 5 kilo ossurdum o sevinçle.. (klima çarpmış bir an salıverdim, arkalardan biri "vuvuzela sesi duydm hangi reyonda" dedi amınakoyum)
    bak guti başlığına, beşiktaşla anlaştığını ilk ben yazmıştım olm bu da tutar işallah.

atv ye , birsürü eksiğe, yarrak gibi oynamamıza rağmen iki gol villareal'e kendi evinde, geçen tottenham falan sikerten vaillareale.. hay babayın kemiğini sikiyim, 3. birayı açtım şerefinize kartallar!
    amınakoduk berbard başkann diye koşmak istiyorum lan!
  • bazı kıskanç ibnelerin yorumlarından da anlaşıldığı üzere beşiktaş'ın olumlu sinyaller verdiği maç...
  • nihat kahveci'nin transferindeki arrange friendly seçeneği sebebiyle yapılacak hazırlık maçıdır. tsi 21.30'da başlayacak imiş.
  • guti haz'ın pasına sadece şunu söyleyebilirim:

(bkz: sarsılarak boşaldım)
  • sözlükteki bazı arkadaşlar sayesinde beşiktaş takımının bunun bir hazırlık maçını olduğunu anlayamadığını anlayabildiğimiz maç. villareal takımı oyuncu deniyormuş. peki soruyorum beşiktaş takımı sahada neden 3. kalecisiyle oynuyor. şampiyonlar ligi'nde çeyrek final oynarsak ne olur ne olmaz diye mi?
  • ilkyarının bitmesiyle babamın bana '' olm biz bi digiturk alalım, bak bakalım nası başvurcaz, ne yapcaz '' demesine sebep veren enteresan maç.
    oha lan. bunca sene o kadar yalvar bi digiturk diye, bütün olay guti, quaresma'da falanmış.
    bu arada guti demişken, ne paslar, ne güzel işler onlar abi ya. takımıma bir kez daha aşık oldum.
    bobo ile quaresmayı da es geçemeyiz, döktürüyorlar.
  • bir an olsun ekrem'in penaltıyı gole çevireceğine inanmadığım maç. bir ekrem kolay yetişmiyor tabi.
  • nobre'yi sahada görünce bütün yaşama sevincimi öldüren maç.
hesabın var mı? giriş yap