• güntekin onay'ın devre arasından sonra arbeloa'yı doğru telaffuz etmesini umduğum maç. zaten 45 dakkadır bu yüzden "bamboleooo, bamboleaaa" diye mırıldanıyorum, ikinci yarı da böyle devam ederse maç gözümde iyice ciddiyetten uzaklaşacak.
  • arbeloa'nın sarı kart gördüğü karşılaşma. kırmızı görüp atılsa da rahatlasak. *
  • real madrid'in şampiyonluk ateşini yaktığı maç olmuştur. bir aydır inanılmaz futbol oynayıp akıl almayacak şekilde barcelona rüzgarı ile görmezden gelinen takım, artık bu maç bu sezonun en güçlü şampiyonluk adayı olduğunu bağırmıştır milyonlara. ikinci yarıdaki dominasyon, tempo, baskı, kararlılık ve hırs tarif edilecek gibi değildi. guti dünyanın en underrated ronaldo da dünyanın en büyük futbolcusu olduğunu bir kez daha gösterdiler. düğüm bernabeu'da çözülür gibi ancak ne real geçen seneki real, ne barca geçen seneki barca, bu net..
  • ronaldo'nun tavşanın kulaklarını gösterdiği maçtır. 1-2
  • işte la liga bu dedirten inanılmaz maçtır. futbola doydum taştım. ve madrid kazandı.
  • real madrid teknik direktörünün yaptığı iki akıllı değişiklikle kazandığı maç oldu olmasına da ntv'den bir allah'ın kulu güntekin'e "abi arbolea değil arbeloa o, senin kafa uçmuş" demedi. hayır adam sarı kart da gördü, eşek kadar adı yazıldı ekranda, olmadı sırtını döndü o da olmadı, en sonunda oyundan çıkardılar. ispanyollar bile dayanamadı.
  • diyarbakır bursa rezilliğinin üzerine sadece futbol isteyen futbolun sihrini görmek isteyen bünyelere ilaç gibi gelmiş maç. madrid ruhu maç son yarım saatte nasıl kazanılır gösterdi.

(bkz: viva real madrid)

futbol bu futbol şovu bu. bir de aynısı ingilterede oluyor.

türk takımlarındaki futbolcular bu maçı özellikle izlemelidir. futbol nasıl oynanıyor görmeliler ve utanmalılar. ben şahsen kadıköyde 4-3 biten fener beşiktaş maçı hariç böyle yürekleri hoplatan bi lig maçı görmemiştim bizim ligde.

izlenmeli ders alınmalı.
  • acayiplikler içinde seyretti bu maç, real madrid 2-0'dan sonra hırslanıp geri döndü. bunun dışında van der vaart için sevindim, yetenekli futbolcu vesselam, nihayetinde de boşuna real madrid'de oynamadığını tekrar ispatladı.
  • vay anasini be, la liga'da heyecanin fitilini yeniden atesleyen mac. bu 3 puan real'e liderlik koltugunu getirdigi gibi 2-0'dan 3-2 galibiyeti kendi taraftarlari onunde almalariyla inanilmaz bir motivasyon asilayacagi da gercek. yalniz bu lig gercekten inanilmaz zevk veriyor. saat 01:00 ama adim gibi eminim ki turkiye'de milyonlarca ev ntvspor'la bu galibiyete taniklik etti..
hesabın var mı? giriş yap