• okur okumaz aklıma 300 filmindeki kahinleri getiren açıklamadır. xerxes'in onlara rüşvet verişi, savaşa onay vermeyişleri...
  • referandum tartışmalarında ülkücü hareket üzerine fazlasıyla yalanhaber yapılıyor. rahmetli selçuk duracık'ın validesi birsen duracık evet diyor şeklinde servis edilen haber, velican oduncu'nun ailesine para teklif etmelerden sonra bunda da yalan payı olması yüksek ihtimal.

http://www.etikhaber.com/content/view/90768/28/

habere göre kurulda adı geçen hayrettin başeğmez, ahmet özsoy, mehmet küçükince, ali sağır haberi yalanlamışlar.
  • verdikleri karar, kendileri gibi düşünmeyenler tarafından kullanılmış mendil mesabesindedir.
    kendi oylarını veya kendi oylarının renginde olan insanların oylarını yücelten, yüksek bir yerlere koyan ama kendi oyunun renginde olmayan oy/açıklamalari ise cemaat/yandaş/yaranma gibi kendilerine göre "olumsuz!" kavramla açıklamaya çalışan insanlara yaranma çabaları yoktur bu insanların.
    kendilerini eleştirenler sanıyorum bu insanlarla aynı saflarda çalışma içerisinde bulundular, mücadele ettiler, ya da biz aptalız.
  • büyük birlik partisi üyelerini bağlayan acıklamadır. adı mhp kurucular kurulu olsa da hiç biri milliyetçi hareket partisi içerisinde görevli olmayan kişilerin yaptıgı acıklamadır.
    kaynak : milliyetci hareket partisi yönetiminden bir tanıdık.
  • ülkücüler kırk takla atsa da, ağzıyla kuş tutsa da tertemiz mertemiz olmuyor. böyle görülmesinin sebebi "evet" dedikleri için tertemiz insanlar ilan edilmelerinden başka bir şey değilken azılı milliyetçi cenaha taş çıkartırcasına "ülkücüler yanlıştan döndü" diyen sözümona liberal demokrat köftehorların mhp ile aralarındaki "kan bağı" ne kadar güçlüdür bize yeniden hatırlamak düşüyor.

her fırsatta üstlerine çullanıyorlarmış ülkücülerin. yapma yaa. ne ikiyüzlüymüşsünüz arkadaş. ittihatçı damarları kabardı islami liberal kardeşlerimizin herhalde. bu açıklamayı huşu içinde karşılamalarında değilim, buradan hareketle mhp'yi pişmanlıktan bitap düşmüş demokrasi havarisi ilan etmeleri ile derdim. zaten onu anladığın için zıplıyorsun di mi len kamil?
  • 27 mayıs 1960 günü darbe bildirisini radyodan okuyan alparslan türkeşin adının sıkça zikredildiği açıklama. bu darbenin ardından başbakanlık müsteşarlığı yapan alparslan türkeşin adının sıkça zikredildiği açıklama.

darbeyi planlayıp gerçekleştiren adamı, darbe karşıtıymış gibi gösteren bu açıklamayı yapanlar hala herkesi cahil sanıp gütmeye çalışıyorlar ya, işte ben buna gülüyorum.
  • ulan sözüm ona hacılık hocalık akp'lilerde, ama keramet nasılsa chp'lilerde. nasıl da biliyorlar açıklamayı yapanların satılmış akp uşakları olduklarını?

zaten ben bu ülkede hiç bir kişi veya grubun chp'nin işine gelmeyen samimi bir açıklamada bulunduğunu görmedim. bu açıklamaları yapanlar hep evil empire tarafından satın alınma uşaklar oluyor.

mhp içerisinde samimi olarak referandum'da hayır kararına karşı olan bir grup olamaz, akp ajanları olabilir. chp içerisinde rahibe afişini asan partililer olamaz, çünkü onlar ajandır. chp çarşaf yırtmaz, akp yaptırmıştır. chp genel başkanının seks skandalı çıkar, ama akp'li bir nuri alço içkisine ilaç atmıştır. sabah akşam milleti salak yerine koyarlar, yüzüne tükürürler, seçimlerde babayı alınca suçlu milleti kandıran akp'dir.
  • ''bizim çocuklar''

biz o çocukları hep bu çocuklar sanıyoduk. oysa başka çocuklarmış
  • her partinin kendi içinde, bütün partiyi karıştırıcak ve halk nezdinde kuşkular yaratacak türden, skandal açıklamalar ve olaylara imza atacak türden insanlar vardır.

chp'te avcılar ilçe başkanının içeriğini genel merkezden sakladığı ve habersizce bastığı yazılardan tutun da, mhp'nin "aloo beyler biz azılı chp düşmanıydık ne çabuk unuttunuz" türünden serzenişlerine kadar, her şeyi bir anda değiştirme etkisine sahip bu olayların gerçekleştiği zamanları iyi gözlemek lazım..

bu olaylar üstüste oluyorsa bilin ki; içeriden birileri ya siyasi şantaja uğruyordur, ya "tamamen duygusal" bir şeyler vardır, yoksa kimse son güne kadar susup da, son gün tepki alacağını bile bile " rahibe " benzetmesi yapmaz, ya da kimse 3 aydır tavrı belli olan bir partinin adına çıkıp da ahkam kesmez.

ve bu olaylar akp'nin 6 eylül itibariyle hala % 50'yi geçemediğinin de kanıtıdır.. yoksa emin olun akp ununu elemiş eleğini asmış olsa, bu tarzda gariplikler ortaya çıkmazdı..

şimdi devam edin..
hesabın var mı? giriş yap