• şaka değil gerçek olan etkinlik. sasha grey 5 mart 2011 gecesi roxy'de dj'lik yapacak.

http://twitter.com/…sunsen/status/30622996766916608

mekan bay/bayan oranına dikkat eder umarım, yoksa yedek subay sınavı gibi bir gece geçirebilirler.
  • biletleri 67,5 tl'den satışa sunulmuştur.

http://www.biletix.com/event.htm?id=mkr14

(bkz: orayı yıkarlar)
  • bu gece bu performansın yapılacağı roxy'deki sosis/donut oranını ve gidilebilirliğini analiz etmek gerekirse, şu sonuçlara varılabilir. öncelikle her mekanda olduğu gibi ortama gelecek kızlar 4 şekilde olabilir: birincisi kız kıza gelen gruplar, ikincisi erkek arkadaşı ile gelen kızlar, üçüncüsü kız erkek karışık arkadaş grubu ile gelecek kızlar, dördüncüsü lezbiyenler. öncelikle bu gece kimsenin sasha grey'in müzik performansı için gelmeyeceği aşikar. birinci gruptaki kızları direkt ele, çünkü hem sasha grey'i tanıyor olacaksın hem de apaçilerin mekanı doldurma ihtimali seni korkutmadan oraya kız kıza gideceksin, imkansız. ikinci grubu da ele, çünkü 'ee sevgilim sasha grey varmış roxy'de gidelim mi ehe' diye sevgilisine sorabilecek ve olumlu yanıt alacak erkek sayısı bayağı azdır. kaldı üçüncü grup, bu gruptan da anca böyle erkek gibi sigara içen, küfürlü konuşan kanka kızlar olur ya onlar gelir, onlar gelse nolur zaten. ha bir de lezbiyenler var onlar da adı üstünde lezibyen, sasha grey'i izleyecekler aynı senin izlediğin gibi. anca fantezin için malzeme çıkar. bu bağlamda sosis/donut oranın 7 civarında olmasını bekliyorum. bütün bunlardan öte yıllarca sasha grey'i cıbıl cıbıl her türlü aksiyona girerken görmüşsün, orda dj kabininde kıyafetli bir şekilde görcen de nolcak. sokakta görsen tanımazsın. bir de yüzlerce incici erkek arasında sasha grey'in afedersiniz bi b.ka benzemeyen müziğini dinlemek için 67 lira bayılacaksın. zaten normalde artist olan roxy korumalarının bu gece ekstra kıl olacak olmaları da ekstra irite edici. girişte meydana gelecek devasa kuyruktan bahsetmiyorum bile. herşeye rağmen gidecek arkadaşlara akıl fikir ve iyi eğlenceler diliyorum.
  • o gün roxy'de olamayacaklar için, kutsi'nin şu parçasının da şarkı listesinde olması gereken etkinlik:

(bkz: aynı şehirde nefes almak bile bana yetiyor)
  • iptal olmuş etkinliktir.

iç ses: *bwahahahahaha tek erkek ben olmalıyım orda sasha benim olmalı bwaahahahahahahahahahahah*
  • kapısından içeri alınmadığım konser. alt tarafı elimde losyon ve peçeteyle girmeye çalıştım ?
  • giriş yapan 100. erkek müşteriye sasha greyin yeni filminde rol alma fırsatı doğacakmış.*

(bkz: you are the 999 999th visitor)
  • idil biret gibi bir insanmış. asil bir peformans sundu bizlere. bu kadar ağırbaşlı olacağını kimse tahmin etmiyordu sanırım. benim için sürpriz olmadı. tam da böyle bir şey bekliyordum. dersimi iyi çalışmışım.
  • sasha'yı dev bir kedi olduğuna ikna etmek için gideceğim performanstır. hadi bakalım inşallah.
hesabın var mı? giriş yap