• öncelikle gözden kaçırdığınız bir şey vardır diye size bir link veriyim.

http://www.atv.com.tr/index,dizi.html

atv'nin yaptıgı açlıktan başka bir şey degil. çok kötü kelimeler kullanacagım diyemiyorum lanet olsun! bir de kaliteden ödün vermiyoruz diyor sitelerinde. bu nasil bir şey? ne kadar kalitesiz bir düşünce ki bu? topun oldugu yere pat diye reklam geliyor. reklam da en az 5'te biri oluyor ekranın. sizin amacınız maçı yayınlamak mı yoksa yayınlamamak mı? buna rtuk'un bir önlemi yok mu? eskiden maç devam ederken reklam koyarlardı bilen bilir. bu da onun başka bir boyutu pek farkı yok bence. türk milleti bu mantalitede oldukça belli bir yerde kalırız.
    hep malzemeden çalmak 3 -5 kuruş daha fazla kazanıyım diye çakallık yapmak. bu bizim hayat felsefemiz bir çok işte. o yüzden bu ülkede kaliteli şey cok az. tabi biraz farklı bir boyutta inceledim ama buna itirazı olan bir kişi var mı?

maça gelince turkiye dünya'nın en iyi hucum takımlarından daha önce de dedim. ama bu iyi takımlar arasında defans kurgusu en zayıf olan takımlardan da birisiyiz aynı zamanda. servet'i bi kenara bırakırsak. defans hattı kötüydü. yine dağınıktık. belli ki küçümsenmiş rakip. anca goller bizi kendimize getirdi. gökhan gönül'e nazar değmişti sanki. ilk golde adamı kaçırdı ve bunu gibi önemli basit hatalar yaptı.

gökhan zan da pek iyi başlamadı zaten sakatlandı hayırlı olsun.

yani bence topu emre'ye ulaştırana kadar sorun yaşıyoruz ondan sonra rahatız. emre eski formunu yakalamış gördügüm kadarıyla. (neden bu cocuk sinirli bu kadar? oraya girmeyelim!) maçta öne cıkan isimlerdendi. arda,tuncay, hamit ile beraber.

tuncay'ın attıgı son gol harikaydı. cok zor bir golü cok kolay gibi gösterdi. ders verir gibi.

deselerki milli takım 1 gol yiyecek en fazla kesin yeneriz bosna'yı ama kolay gol yiyoruz muntazaman.

merak ediyorum ömer üründül'ün nefes alıp verişini benden başka duyan olmadı mı

kayseri seyircisi'nin pek maçla alakası yok gibiydi. o stat oraya fazla.

bir de arda ne top oynadı be...
  • atv es-es ile maça hızlı başladı, uğur dershanlerinin başarılı ataklarıyla oyunu seyircilerin üstüne yıktı, kış masalı biraz sönük kalsada, rtenin sürekli bindirmeleriyle atv bu maçı da önde bitirdi.
    maç sonrası atv önümüzdeki maçlara daha fazla hazırlanacağız dedi. türk seyircisi ise yine yorum yapmamayı tercih etti. sonuç olarak maça hakem rtük'ün haksız kararları damgasını vurdu.
  • süper maçtır da..

kış masalı'ndan nefret ediyorum.
    adanalı'dan nefret ediyorum.
    es-es'den nefret ediyorum.
    alfemo mobilya'dan nefret ediyorum.
    uğur dersanesi'nden nefret ediyorum.

kısacası;

atv'den nefret ediyorum.
  • ikinci yarıdaki reklamlar daha düzgün ve konsantreydi. türbünlerdeki sanal reklamlar yer yer zayıf kalsada, gerek rte gerekse dizi reklamlarıyla açığı kapadık.

atv den görebildiklerimiz bunlar. maçı izlemek için kayseriye gitmek gerekiyordu sanırım. o yüzden oynanan futbol hakkında yorum yapmak güç.
  • ilk yarıda türkiye'nin sol kanadında reklamların oynadığı maç.
  • atv'nin yarak gibi afedersin dizi reklamları yüzünden ilk yarı ataklarımızı seyredemeyeceğimizi gösteren maçtır.
  • kayseri'li futbol severlerin oturarak meksika dalgalanması yaptığı karşılaşma.
  • türk milli takımında sercan yıldırım'ın forvet oynadığı ve yetmezmiş gibi "haddini bilemeden" gol atarak gayet sırıttığı maçtır.
  • bir fenerbahçeli olarak bu maça kadar bir galatasaray lı futbolcu sakatlansa kendini kahredermiydin deseler sadece gülerdim. işte arda bana bu duyguların ne kadar saçma olduğunu gösterdi. kendimi paraladım yerde yatarken.

ayrıca kazanacağımız maçtır.
  • evde şu tezahüratı yaptığım karşılaşma;

-lay lay lay lay lay lay lay lay laaaaaay aaaa reklamlaaaar
hesabın var mı? giriş yap