• arda turan'ın son derece bencil oynadığı karşılaşma.
  • halı sahaların vazgeçilmez oyuncusu arda turan'ın döktürdüğü maçlardan bir yenisi.
  • arda turan'ın elano ve baros'a ısrarla pas vermediği, "bu maçı alacaksak ben alıcam" mantığıyla takıma fazlasıyla zarar verdiği maç.
  • neeskens'in bir an önce arda, elano ve baros'u yanına çağırıp "akıllı olun, paslı oynayın, birbirinizi görün" diyerekten üçünü birden tokatlaması gereken maç. bu böyle gitmez.
  • galatasaray'ın pozisyona girdiği, derli toplu oynadığı ancak bana gene ağır çekimde oynuyormul görüntüsü verdiği maç oluyor. arda'nın son 2-3 haftadır "durgun ve bencil" oynaması da bunda belki biraz etken. kötü oynamıyor ancak maçı kendi kurtarmak ister bir hali var.

bu arada duran topları iyi kullandığını düşündüğümüz galatasaray ilk yarıda birbirinden etkisiz 5 korner ve bir çaprazdan serbest vuruş kullandı. hiçbirinde top tehlike yaratabilecek bir bölgeye isabet ettirilemedi. defans uzaklaştırdı demiyorum, top abuk yerlere gitti.

elano, baros ve arda üçlüsünden bireysel yetenek sonucu bir gol bekliyorum galatasaray maçı alacaksa. ilk 6 hafta "gol rekoru kırar" denilen galatasaray hücumda savunmadan daha çok zorlanıyor son maçlarda ilginçtir.
  • milan baros'un penaltı noktasının yarım metre gerisinden bomboş pozisyonda topu sağ üstten auta attığı bir pozisyon maçın en önemli pozisyonu oldu 53. dakikada.
  • dikine oynarsa günaha girecekmiş gibi yengeç misali sürekli yan yan takılan ve geriye pas atmaktan başka bir işlevi olmayan bir adet mustafa sarp, herkese ve her şeye atarlanan bir adet ceyhun eriş ve her iki takım için de faul çalmak için futbolcuların ölmesini bekleyen pushing daisies'in esas oğlanına benzer bir adet hakem barındıran maç. maçta futbol namına bi bok yoktur çok affedersiniz.
  • sabri'nin yokluğu hissediliyor. ne güzel işliyor sağ kanat. kademe kaybedilmiyor, rakip bomboş giremiyor..
  • semavi'nin bir topu direkten döndü az önce. ceyhun'un çabası taktire değer.
  • ankaragücü 1-0 öne geçti dakika 82 murat duruer.
hesabın var mı? giriş yap