• badilerimin duaları sağolsun beni evimden yaklaşık 15 kilometre uzağa sevketmiş olan sınav sonuçlarıdır. (ille de format kastırmaca)

vize jandarma komando tatbikat kontrol merkez komutanlığı.

saray-vize arası mesafeyi bilen bilir, perşembe 16:30 gibi yola çıkarım artık ahah :)
  • şahsıma hey gidi günler hey dedirten sonuçlardır. geçen sene bu zamanlar ben de 329. ksd olarak kendimi gölköy'de bulmuştum. ancak, o zaman tek kastamonu yolcusu bendim sanırım. şimdiki dönem gerçekten şanslı.

bu vesileyle, kastamonu ve gölköy hakkında biraz bilgi vermek isterim; kastamonu il jandarma komutanlığı ve gölköy jandarma er eğitim taburu çekenler acemi liklerini bir arada gölköy'de tamalayacaklar. daha sonra alayın askeri olarak geçen il jandarma askerleri usta birliğinde ilçelere dağılacak ancak ekranda gölköy er eğitim taburu yazısı gören arkadaşlar usta birliklerini de bu er eğitim taburunda tamamlayacaklar. her ikisi için de askerlik standartlarına göre rahat yerler olduklarını söyleyerek içlerine bir nebze su serpmek isterim. şimdiden hayırlı tezkereler!
  • sonuçlarının bu gece açıklanmasıyla, son bir haftada 34543756438 kez muhatap olunan "nereye gideceğin belli mi?" ve "ne zaman belli olacak?" sorularından kurtaracak olandır.
  • beklemesi en zor olandır...

anadolu ve fen lisesi sınavı,öss,kpss,kpds..... bir dünya sınava girdim ve hiçbirinin sonuçlarını beklemek bu kadar zor olmamıştı.
  • hayirlara vesile olsun bu sonuclar.

jandarma olan tum arkadaslara ilk kiyak benden gelsin : )

gitmeden ezberleyin

jandarma nedir?
    turkiye cumhuriyeti jandarmasi, emniyet ve asayis ile, kamu duzeninin korunmasini saglayan, diğer kanun ve nizamlarin verdigi gorevleri yerine getiren, silahli askerli bir guvenlik ve kolluk kuvvetidir.

bunu ben askerlik hayatimda karakolda her gun maruz kaldim her seferinde de bikmadan cevap verdim.
    bir de g3 'un tanimini ezberlerseniz, degmeyin keyfinize.

bol kitap goturun. cabuk gecirin vakitleri ve sag saglim donun. allah kaza bela vermesin.
  • gördügüm kadarıyla, en azından sözlükte güneydogu'da mardin ve siirt'in ötesine giden kimsenin çıkmadıgı sınav sonuçları. açıkçası çok sevindim. sanırım tsk bu konuda biraz daha dikkatli davrandı bu dönem. tabi yanılıyor da olabilirim.

tüm torunlarımın torunlarının torunlarına hayırlı tezkereler olsun şimdiden.

z.ö. editi: ya arkadaş, nasıl bir güruh mevcut ki bu entry'yi bile zamanın ötesine yollayabiliyor, ben artık gerçekten ne diyebilecegimi şaşırdım.
  • an itibariyle 10 agustos gunu aciklanacak sonuclar icin ptt'den bir adet edevlet sifresi aldigim sonuclardir. bu sene ilk kez turkiye.gov.tr'den aciklanacak sinav sonuclari icin simdiden ptt'den sifre almakta fayda var. son gun sifre kalmaz felan fellik fellik ptt aramayin.
  • adana il j. k.liği adana kisa donem er oldugumu az once ogrendim. asilin siteye diyorum su andan itibaren.
  • binlerce erkeğin 6 ayını veya 1 senesini şekillendirecek olan sonuçlar.
    kimi evinin orda evci çıkacak, kimi hiç gitmediği yerlerde aylarını geçirecek. kimi 5 ay dişini sıkacak kimi işe gider gibi maaş alacak. ne olursa olsun bu gece birilerinin hayatı bir şekilde değişecek.
hesabın var mı? giriş yap