• fenerbahçe'nin bülent uygun olmadan da sivasspor'a fark atabileceğini gösterip, herkesi kendisi gibi sanan komplo teorisyenlerine kapağı taktığı maç.
  • cezalı oyuncuları maç öncesi saha temizleme çalışmalarında kullansınlar da akılları başlarına gelsin.
  • lig tv'nin göstere(meye)bildiği kadarı ile semih'in 2.goldeki pozisyonu bana hafif ofsayt gibi gelmiştir. buna karşın, pozisyondan önce fenerbahçe gole giderken sakatlanma numarası yapaıp oyunu durdurtan sıvaslı oyuncu'nun yarattığı bir goldür.

edit. entry'yi yazarken lig tv tekrarı adam gibi gösterdi. semih'le sıvas'lı defans oyuncusu aynı hizada. yani ofsayt yok.

edit 2. gollerde asistlerin selçuk ve deniz'den gelmesi de taraftara yaranamayan bu oyuncular açısından hoş bir tesadüftür.
  • uğur boral'ın içine 5 dakikalığına messi'nin kaçtığı maç. bu durumu iyi değerlendirip iki gol birden attı. ayrıca sivasspor sağolsun o kadar kötü oynadı ki vasatın biraz üzerinde oynayan fenerbahçe 5 gol birden buldu. 90 dakika boyunca sağ kanattan bindiren gökhan gönül'ü ise her yerinden öpüyorum rüştü. bu olmadı galiba...
  • aziz yıldırım'ın "3 sene boyunca şampiyonuz" sözünün sebebinin belli olduğu maç.

108 entry geçmiş, birisi bile bu cümle yapısını kullanarak söylememiş. bir fenerbahçeli olarak rahatsız oldum valla.

edit : evet dostum, zamanın ötesindeyim ver coşkuyu ver...
  • bu maçtaki fenerbahçe ile ilgili bence önemli bir gözlem : stoperde deniz oynayınca, fenerbahçe akınları geriden pasla başlatmış, rakibe asgari miktarda top kaybı yapmıştır. her ne kadar lugano'nun kesiciliğine laf edilemezse de geriden dan dun vurduğu topların genellikle %90'ı fenerbahçe kalesine kontratak olarak geri dönmektedir. daum'un stoper alternatifleri üzerinde bu maçtan sonra biraz düşünmesi gerekir.

deniz bence bu maçın görünmeyen kahramanıdır.
  • şimdi fenerbahçe maçta beş gol attı, yedekler iyi oynadı, tünelin ucu göründü sevindik, zıpladık hopladık falan bunlar iyi de. arkadaş utandım ben kulüp adına yahu. geçen hafta avrupanın beş yıldızlı stadı diye hava attığımız, tff listeye almadı diye bağırdığımız bizim saha bataklık gibiydi. dün takım kardan fırtınadan sivasa inemedi, ortalığı tipi götürüyor, maç saati pırıl pırıl bir saha. mecnur odyakmaz başta olmak üzere tüm sivas yönetimine kocaman bir tebrik gerekiyor.
  • güiza'nın eksikliğinin hissedildiği maç!
  • bir fenerbahçeli olarak beni derin üzüntülere gark eden karşılaşma. herşey iyi güzel, 5-1 de süper skor da uğur boral bu oynadığı futbolla sene sonuna kadar ilk 11'de oynamayı garantiledi ona yanıyorum. olan yine özer'e olacak bu gidişle. uğur'un sene sonuna kadar bir kere daha böyle oynayamayacağını tahmin etmek için de kahin olmaya gerek yok zaten.
hesabın var mı? giriş yap