• ya şöyle tipler utanmadan bir de konuşuyolar ya, ben olsam utancımdan yerin dibine girerdim aw
  • öğretmenlik istiyormuş. girip bitirse bile atanamayacaktı zaten. bir de böyle baksın.

ayrıca puana bakmak nasıl bir bilgisizliktir, sıralaman kadar varsın bu sınavda.
  • şimdi ben anlamadım, puanı iyi ise sıralaması niye kötü oluyor ki.
    300 puan almış 302 bininci olmuş, demek ki bu kızdan daha çok net yapmış 300 bin kişi var, bu 300 binin yaşı, rengi, cinsiyeti önemlimidir ki bu kadar veryasin ediyor.
    yaşlı olup sınava girenler bu kızın önünde olacak şekilde puan almışlarsa bu o kızın ayıbı bence.
  • süper öğrenci kız. ilahi öğrenci kız...
    (bkz: 90 puanı nerden kırdınız hocam)
  • "istediğim bölüme puanım tutuyor, sıralamam tutmuyor" diyerek olaya çok uzak olduğunu belli eden bir genç. e güzel yavrum sınavı nispeten kolay sormuşlar ki herkes yapabilmiş. zor olsaydı hem puanın hem sıralaman tutmayacaktı iyi yönünden bak olaya.*
  • üniversiteyi liseyle karıştıran değişik bir kızdır. ayrıca 16 bin falan olursun o hayal kırıklığıyla video çekersin, bunu bir nebze anlarım da 300.000 yapmışsın be kızım, videoda ağlayacağına otur çalış.
  • kızcağızın doğru konuştuğu tek nokta "elini kolunu sallayan bu sınava girememeli" kısmı. evet senin gibileri almamalılar bu sınava.
  • süzme salak bir nesil geliyor.
    düşünün ki bu kız sözelde 300 bininci olmuş, belki 1 milyon, belki 2 milyon kişiyi geçmiş.
    kız sözelci. o yüzden tahminimce birinci basamak sınavı olan tyt'ye giren 3 milyon kişiden 2 milyonunu geçmiştir ve 1 milyonuncu falan olmuştur bu kız. bunun gerisinde kalan 2 milyon kişiyi düşünün.
    herkes kendisini kurtarsın kardeşim. çünkü,
    geliyooooor
    geliyooor
    z kuşağı geliyoooor.
hesabın var mı? giriş yap