• ilker yasin'in cenaze evinden anlattığı karşılaşma.
  • ilker yasin maçı sanki "borç batağına batmış, bütün parasını kumarda kaybetmiş, sevgilisinden ayrılmış, çocukları tarafından reddedilmiş, önemli bir davayı kaybetmiş" gibi sunmuştur. dokunsak ağlıcaktı o derece.
  • ilker yasin'in yan odada uyuyan aydın doğan'ı uyandırmamak için sessiz ve derinden anlattığı maç. kovar allah çarpsın uyanırsa.
  • 19.30'da olması sebebiyle canımı sıkan maç. şampiyonlar ligi maçı 21.45'de başlar arkadaşım. öncesinde play station reklamları girer, mastercard topları birbirine şaka yapar, vodafone sunar, şampiyonlar ligi şarkısı çalar, maç başlar.

ayar oluyorum o yüzden rus takımları ile eşleşmeye. 19.30 ne lan?
  • beşiktaşımızın bu çöküşünün sebebinin şahsım olduğunu anladığım maçtır. dakika 70'ten sonra izlemeyi bıraktım ve bir gol atmışız. daha önce kazandığımız antalya maçını da canlı izlememiştim, diğer gol atamadığımız hiç bir maçı kaçırmadım. tüm taraftarlardan özür diliyorum. bundan sonra real madrid taraftarıyım. çok fazla maç kazanmaya başladı madrid, biraz da onlar kaybetsin. unutmadan, iddaa'da madrid'in rakiplerini kuponlarınıza eklemeyi unutmayın.
  • ilker yasin'in nasıl anlattığı zerre sikimde olmayan maç.
    ne kafa siktiniz arkadaş ya...
  • herkes ilginç şekilde ilker yasin'e yüklenmiş, beşiktaş'ın mevcut zavallı durumu es geçilmiş.

ben ilker yasin'e hiç sesimi çıkarmayacağım çünkü adam benimle aynı duygular içindeydi maçı anlatırken.

beşiktaş artık bezdirici, keyifsiz, heyecansız bir takım oldu. bir avuç beceriksizin elindeki beşiktaş eritilip bitirildi, yok edildi.

tüm sorumlu yönetim. bu adamlara (ve o adama) duyduğum nefreti kelimelere dökemem, o yüzden bu konu hakkında yazmak da boş geliyor artık.

beşiktaş yıllardır rezaletçe ve beceriksizlikle yönetiliyor, tamam, ama futbolcuların oynadığı kötü oyun da hiç bu kadar göze batmamıştı. bu futbolcular inanılmaz beceriksiz yönetimin birer ürünü, hepsinin futbol becerisi oldukça kısıtlı, bu cümle alemin bildiği bir şey. beşiktaş'ın başındaki adamların ün salmış kötü transfer politikası sayesinde elimizde oldukça kötü olan bu kadro var.

pekala bu adamlar oynamaları gereken seviyenin de altında oynuyor, asıl bu niye? ailesinin anal yollarına en derin sevgilerimi sunduğum kleberson adlı futbolcunun attığına benzer baştan savma zavallı pas denemeleri, ofansta acınası derece etkili tek pas çabaları, bir profosyonel futbolcunun nasıl bu kadar beceriksiz olabileceğini insana düşündürten, direk rakip savunmadan dönen kanat ortaları...

beşiktaşı bitirdiniz. geçen seneki kalitesi düşük şampiyonluğa mı güvendiniz?

insanın içindeki beşiktaş sevgisini yok edenler, umarım siz de yok olursunuz.
  • sonunda bir kişinin filip hološko'nun adını doğru telaffuz ettiği maç olmuştur.

bilgilendirici not: "š" harfi slovak alfabesinde, bizdeki "ş" harfine tekabül etmektedir.
  • ekrem'in son dakikada birçoğumuzun iddaa kuponunu kurtardığı maç. başka aklımda kalan bir şey yok maçla alakalı, yemişim ilkeri de yasini de.
  • nihat kahveci'nin ya ya ya şa şa şa filminin son sahnelerindeki ilyas salman tadında bir futbol sergilediği maçtır.
hesabın var mı? giriş yap