• bir galatasaraylı olarak..
    1.atletico/liverpool
    2. doğal olarak beşiktaş
    3. aek/metalist
    4. paok/karpaty gelse beşiktaş hepsini sikertse ne güzel olur dediğim kura çekimi..

edit: hiç biri gelmemiş sağlık olsun.
  • fenerbahçe ve galatasaray'ın mücadele edecekleri gruplar şu linkten görülebilir: http://www.tff.org/default.aspx?pageid=198
  • liverpool, metalist, [paok | karpaty | young boys] gelsin.

hepsiyle hesabımız var!
  • beşiktaş'ın grubunun napoli'yi üç takımdan, dortmund'u iki takımdan çekmeyerek çılgın attığı kura.. kesin bir ipnelik var, yoksa normal şartlarda beşiktaş'ım tüm takımlar arasından itinayla çekerdi bunları.
  • beşiktaş'ın kaçıncı torbadan katıldığı çok da önemli olmayan kura çekimi. nitekim beşiktaş'ımız her zaman mucizeyi gerçekleştiren, 1. torbadan katıldığı sene tottenham'ı, 2. torbadan katıldığı sene de wolfsburg'u son torbadan çekme başarısını göstermiş güzide bir kulübümüzdür.

edit: bir örnek altında inceleyelim. beşiktaş 2. torbaya çıkar ve puan sıralamasında beşiktaş'ın hemen altındaki m.city 3. torbada kalırsa, beşiktaş'ım hiç acımaz, hemen çeker city'yi.
  • kesinlikle 1. torbadan liverpool'u istediğimiz kuradır. görülecek küçük bir hesabımız var.

tahminim;

liverpool
    beşiktaş
    metalist kharkiv
    young boys
  • kurada bi kaza oldu, beşiktaş k yerine l grubuna düştü herhalde, yoksa bakıyorsun k grubuna, tam beşiktaş'ın çekeceği cenabetlikte bir kura.
  • beşiktaş nasıl bir kura çektiyse bütün takımlara l grubu kapalı amk...
  • kuranın seyrini düşünürsek beşiktaş'ın gerçekten iyi bir kura çektiğini söylemek mümkündür. beşiktaş l grubuna gitti.

ilk olarak napoli'den j,k ve l varken yırttı. (gkx'in uyarısıyla)

borissia dortmund'un harfi çekilirken sadece j ve l vardı. j'ye gitti. (burada daginik uyardı.)

utrecht çekilirken galiba j, k ve l vardı. o da çıkmadı.

son olarak karpaty lviv çekilirken hatırlayamıyorum ama yine l vardı. beşiktaş bu sakat takımdan da yırttı.

ha rapid wien zayıf mı, değil elbette. bence 4. torbadan çıkan rapid, 3. torbadan çıkan cska sofya'dan daha güçlü.

porto'yu değerlendirme dışı bırakırsak beşiktaş cska sofya ve rapid wien'in ikisini de geçecek güce sahiptir. ilk yazımda eski dostlar çıkabilir demiştim öyle de oldu. porto ve cska sofya ile yakında oynadık zaten. rapid ile 1984 te oynadık. ben hayal meyal hatırlıyorum.

beşiktaş'ıma hayırlı uğurlu olsun.
  • bir beşiktaşlı olarak, kesin konuşmanın hoş olmadığını, (hele ki futbol gibi sürprizlerle dolu bir oyunda),ortalama bir grupta olduğumuzu, kendimize güveni ego şişmesine dönüştürmememiz gerektiğini söyler, forlan'ın kura çekiminde sıkıntı yaşadığını belirtir, kuradaki hanım kızımıza selam eder, beşiktaşıma başarılar dilerim.

(bkz: hayırlısı)
hesabın var mı? giriş yap