• real madrid bu sefer yarrağı yedi. sabri kenarda son taktikleri alıyor.
  • maçın bitiş düdüğü itibari ile imparatorun mourinho'ya "adana'ya gelirsen mutlaka ara" dediği maçtır.
  • korner vuruşunda ayhan ramosu muhabbete tuttarak olası bi başka ramos tehlikesini önlemiştir. bence her açıdan faydası dokunuyor galatasaray'a.
  • ayhan'in cok komik bir top kaybi yaptigi mac. artik ayhan'in geri paslarina alismis rakip top ayhan'a gelince onunu bos birakip arkasinda bekledi. ayhan da onundeki boslugu gorunce sudan cikmis balik misali ne yapacagini sasirip etrafina bakinirken tabii ki geriye dondu ve arkasinda bekleyen rakibe topu kaptirdi. ayhan daha sana ne diyelim be, artik guluyoruz geciyoruz.
  • "poor pass by kukhan san"

macin ozeti sanirim spikerin bu cumlesi.
  • ronaldo'nun şutunu muslera'nın kurtarmasının ardından abimle geçen diyoluğumuz.

-ronaldo'nun şutunda sen korktun mu?
    +yok abi hiç korkmadım
    -işte kalecinin güven vermesi böyle bişey
    (o sırada balta-ayhan-çağlar top çevirmektedir)
    +ama şu anda korkuyorum
    -ben de korkuyorum *
  • galatasaray'ın gökhan zan'ın yokluğunu aradığı maç.
  • sabri nerede oynuyor görevi ne çözemedim. sahanın her köşesinde 55 numarayla dolaşan birini görüyorum
  • ronaldo oynamasa bile hakan balta oynayacaktır ki bence sahada galatasaray için en büyük tehlike kendisi olacaktır. ronaldo, mesut oynamasa ne olur ki?
  • real madrid'in paf takımı yıldızlarından ronaldo'nun an itibariyle ısındığı maç.

anca di maria'lı ronaldo'lu real'i yenersiniz zaten !!11111
hesabın var mı? giriş yap