• türk polisinin parklarda öpüşen çiftleri uyarmaktan vakit bulamadığı için önceden haberinin olmadığı, engelleyemediği saldırı. adamlar da haklı, işleri çok yoğun.

insanların bu ülkede hayatta kalması tamamen şans, bunu görüyorum artık. pkk isterse bütün istanbul'u cehenneme çevirebilir, elimizden de hiçbir şey gelmez. tüm kurumlarıyla çökmüş durumda devlet. yazıklar olsun.
  • bu kaçıncı? bir de gelip buraya yazmıyorlar mı? yok gerillaymış, yok savaşmış.. en azından bu alçak terör saldırısında hayatını kaybeden küçük çocuk için biraz vicdanınız sızlasaydı önce. o bile yok.

pkk piçlerinden ve onları destekleyen insan müsveddelerinin saçmalıklarından bıktım artık. zaten yaşamayı da bilmiyorsunuz. lütfen ölün.
  • bu saldırıyla birlikte yeni bir ergenekon dalgasının gelmesi kesinleşmiş oldu.

bu sefer artık ahmet necdet sezer'i, mezarındaki ismail cem'i falan silivri'ye gönderebilirler.
  • (bkz: türkiye ne zaman düzlüğe çıksa adamcıkları)

ayrıca pkk'ya geliyor, tekrar ediyorum (bkz: sizi sikmeden ölmeyeceğiz)
  • pkklıların yine kendilerini gösterdikleri olaydır.
    dün birileri sivil çocuklardan mı bahsediyordu yoksa kendi kafasına göre teröristleri gerilla mı ilan ediyordu da cenazelerinin durumunu soruyordu. bunlar insan olamaz.
    tekrar ediyorum bir gün hepinizi..
  • savaş artık sivilleri de vurduğundan oyunu kuralına göre oynamak lazım. istihbarat sivil odaklı eylemlerin tamamiyle kontrolünü yapamayabilir. sonuçta önümüzde güçlü bir örgüt var.

bu yüzden özel hareket ve kontr gerilla faaliyetleri acilen başlamalıdır. 93'den 96'ya kadar geçen süreçte pkk'ye en büyük darbeyi özel harekatçıların vurduğunu unutmayalım. geniş yetkilerler önü açılacak özel harekatçılar bölgedeki başıbozukluğu bastırabilir.

nasılsa öyle de ölüyoruz böyle de. madem bizim canımız yanıyor herkesin yansın.
  • dağda 3 tane koyun gütmekten aciz yavşağın gerilla romantizmine kapılarak 3 kişinin canını aldığı saldırıdır. şimdi kıvırın orospu çocukları, bomba patlatarak anayasal hak talep etmenin sebeplerini izah edin. istiyorlar ki, bütün ülke güne pkk'yı konuşarak başlasın, terör hayatın parçası olsun. bu ülke çok daha zor bir dönemden geçmişti. şu an o günlere yaklaşmış bile değiliz. burada "gerilla" diyerek terörü övenler, yarın bu saldırılar kontrgerillayı hortlattığında muhtemelen yine çıktıkları deliğe girmek isteyeceklerdir.
  • akabinde meclis başkanından "bugün kaybettiğimiz insanlarımızla ilgili eminiyet genel müdürlüğünden tatmin edici bir açıklama bekliyorum" demeci gelecek mi merak ettiğim terör eylemi.
  • tüm dünya güçleriyle arası bozuk, kendi askeriyle bile kavgalı, terör uzmanlarını ve danışmanları çeşitli suçlamalardan dolayı içeri kapatmış olan bir ülkenin metropol kentinin otoyolunun sınırında meydana gelen vahim olaydır. arka arkaya gelen olaylar zinciri ise maalesef bu yaşananların bir rastlantı olmadığını ve artık hükümetin uzatma dakikalarında olduğunu bizlere anlatıyor. ha anlamayan ve hala hükümeti savunan varsa beri gelsin.
hesabın var mı? giriş yap