• --- spoiler ---

bir döneme damgasını vuran temel içgüdü'nün yıldız oyuncusu sharon stone, ütüsüne kuyudan su doldururken kendisine yıldırım çarptı. ünlü oyuncu, çarpmanın etkisiyle yerden havalanıp mutfağın diğer ucundaki buzdolabına çarptı.
    --- spoiler ---

link 1
  • --- spoiler ---

beni yıldırım çarptı. vay canına. bu gerçekten çarpıcıydı.
    --- spoiler ---
  • o rüyaları süsleyen kadının yamulmasının başka bir açıklaması olamazdı zaten. gökler verdi gökler aldı.
  • mutfakta kuyu olmasına daha çok şaşırdığım haber. evi hayal edemedim, “kuyudan ütüsüne su doldururken yıldırım çarptı” olayını kafamda canlandıramadım. birde uçarak buzdolabına çarpmış.
    sharon stone’un ütü yapmasına mı şaşırayım, mutfakta ütüsüne kuyudan su doldurmasına mı şaşırayım, uçmasına mı şaşırayım bilemedim. sanırım haberdeki en normal şey yıldırım çarpması.
  • kuyudan bir de samara çıksaymış.
    ütü yapmak öyle bacak bacak üstüne atmaya benzemez, sharon hanım.bir de kuyudan su çekiyor, böyle çarparlar adamı.
    neyse büyük geçmiş olsun, ben efendiliğimi bozmayayım.
  • yıldırım da o sırada temel içgüdü filmini seyrediyordu herhalde dayanamayıp coştu
  • atv için töre dizisi çekimi sırasında olmuş sanırım.
  • ütüye kuyudan su çekmek daha ilginç geldi bana.
  • fantastik olaylar silsilesi. en ilginci mutfaktaki kuyu
  • haberdeki: "kuyudan ütüsüne su doldururken yıldırım çarpan sharon stone, yerden havalanıp buzdolabına çarptı."

resmen imajinasyon mekanizmamı bozdu. kuyu nedir hocam?
hesabın var mı? giriş yap