• bu maçın beşiktaş açısından en büyük kazancı nihatın artık yorumculuğa başlaması gerektiğini göstermesidir
  • 5 olacak maçtı 1-1 bitti. sonunda da beşiktaşlı oyunlar sevinçten takla atacaktı neredeyse. kutlu olsun.
  • son 1 ayda şükrü saraçoğlu'nda 3 maç izlemiş, altyapının başına gelen derks'in de istifa etmesini isteyen, kivıl'ın gülüşüne bayılan, bundesliga'dan hazzetmeyen bir galatasaraylı olarak maddeliyorum;

1-aykut kocaman, teknik direktör değil.
    2-schuster, büyük hoca. keşke reykart kifayetsizi yerine zamanında bu elemanı alsaydık.
    3-totoloji olacak ama yinelemekte fayda var; ibrahim toraman, memleketin en iyi defans oyuncusu.
    4-2010-2011 sezonu şampiyonu beşiktaş.
    5-fener taraftarı bitmiş.
    6-yendirmeyen allah yendirmiyor.
    7-sami izican>mehmet topuz
  • beşkitaşlıların 3 atarız 5 sokarız ellerine veririz sikeriz götlerini falan diye gelip götlerini zor kurtardıkları bir müsabaka daha.. diyoruz böyle yapmayın diye ama dinletemiyoruz, kulaktan gayrisi boş sanırım.

ulan bağırıyorsunuz tamam da ara sıra bi susun da düşünün lan.

geçirenler sağolsun; ininizde görüşürüz.
  • 90 dakika boyunca kadıköy şükrü saraçoğlu stadının beşiktaşlılar tarafından inletildiği idda edilen maç.

kusura bakmayın ama maraton üstte izleyen biri olarak söylüyorum ki sözü geçen inletme sadece 1 dakikalık saygı duruşunda bütün stad susmuşken beşiktaşlıların çıkardığı "rerreöröeöröereö" gibi anlamsız seslerdir.
    siz, beşiktaşlıların arasında stadı inlettiğinizi sanarsınız ama bırakın stadı sizin sesinizi ordaki turuncu herifler bile duymaz.

yenmemiz gerekirdi, olmadı. yenilsek dahi alex in çıkarılmaması gerekirdi bu hiç olmadı.

beşiktaşlılara not: gözlerin dolup " uff yaa ne güzel kandırıcaktık herkesi" diyosun ama kusura bakma be minnoşum. maç bittiğinde stadın yarısı çıkmışken bile sizin beraberliğe gösterdiğiniz sevinç çığlıklarınızı bilmem ne çoğusunuz diyerek bastırdılar. bana daha anlatmayın inlettik minlettik diye. 3 yaşındaki yeğeninizi kandırın.
  • hakemin yaptığı hatalara lafım yok, alıştık zaten, ama emre belözoğlu'nun ve bilica'nın hakeme karşı "öldürecekmiş gibi" yaptıkları haykırışlara bir sarı kart bile gösterilmemesini hazmedemiyorum.
  • 5 yemeyen fenerlilerin sevindiğini gösteren maç olmuştur. bu şekilde geçirdiklerini zannediyorlar. ikinci yarı ise topla neredeyse hiç oynayamayan fenerlilerin bir de götümüzü zor kurtardıklarını idda etmeleri yok mu, ilahi...
  • beşiktaş'ın fenerbahçe'yi kendi evinde hapsettiği, sahada istatistik olarak ezdiği maçtır. evet daha çok pozisyona girmiştir fenerbahçe ama bu fenerbahçe'nin artısı değildir, beşiktaş'ın tam oturmayan oyun anlayışının açık noktasıdır. bu kadar pozisyona karabük ve buca da girmişti. oyun sistemi oturduğunda, doğru oyuncular bulunduğunda ve forma girdiklerinde o pozisyonları da bulamayacak rakipler.

maç sonrası sevinç ise gayet doğaldır, hem düzeyliydi, dozu kaçmamıştı hem de daha 3 gün önce avrupa maçı yapmış, daha sonra deplasmanda ligdeki önemli rakiplerinden biriyle bir derbi mücadelesine çıkmış, maç içinde hem yenik duruma düşmüş ve uzun süre böyle oynamış hem de iki talihsiz sakatlık yaşamış, beraberlik golünün de bitime yakın atmış bir takımın sevinmesi gayet doğal karşılanmalıdır. beşiktaşlı oyuncuların sevinmesinin nedeni bunlardandır, fb'li arkadaşların zannettiği gibi "aman allahım dünya devi fb'den evinde puan aldık" hissiyatı değildir. böyle zanneden fb'li arkadaşlara dünyaya dönmeleri tavsiyesinde bulunmak ta ebedi dostluğumuzun gereğidir.
  • yanlış bilgi veren bjk'lileri düzeltme amacıyla bildiriyorum. penaltıya kadar bjk'li taraftarların hiçbirinin sesleri çıkmamıştır.
hesabın var mı? giriş yap