• bir beşiktaş taraftarı olarak* fenerbahçe'ye başarılar dilediğim karşılaşmadır. çok zor bir maç olacak. lille osc golcü bir takım, fener de zaman zaman defansında sıkıntılar yaşayan bir takım, dolayısıyla gollü bitecektir diye düşünüyorum.

edit : ilk 10 dakika'da iki gol oldu. sonra taraflar görece daha kontrollü oynamaya başladılar. ikinci yarı yine goller gelecektir. (bkz: guiza ne ettin?)
  • çok değil iki sene 2 gün önce 20 şubat 2008 fenerbahçe sevilla maçını oynayan takımımın sonucu ne olursa olsun bende hayal kırıklığı yaratan maçıdır.

(bkz: #18178228)
  • objektif bir yorum yapmak ve at gözlüklerini bir kenara bırakmak gerekirse fiziksel olarak türk takımlarından 2 3 gömlek üstün bir takımla mücadele edecek bu akşam fenerbahçe. gervinho, hazard gibi teknik oyuncularla da başı belada türk ekibinin. türk futbolunun rezalet durumunu ve fransız ekibinin son aylarda artan form grafiği saha ve seyirci avantajıyla galip geleceğine inanıyorum. fenerbahçenin ise tek kozu alex ve şans faktörü olacaktır, fazla umutlanmamak lazım lakin büyük hayal kırıklığı olabilir bu akşam fenerbahçe ve galatasaray için.
  • trabzonspor formasıyla ligin ilk yarısında avrupa kupası maçı oynadığı için gökhan ünal'ın oynayamayacağı maçtır. o yüzden fazla güvenmeyelim ona. hat-trick yapması da zordur bu durumda.
    fenerbahçem çok pozisyon bulcak ama yine çoğunu değerlendiremeyecek gibi geliyor bana.
    tek farklı galibiyet bekliyorum.
  • fenerbace`nin kaybetse bile gol atacagi (1 farkli yenilgi) mac.
  • mantıklı düşünülürse şayet lille kesinlikle fenerbahçe' den çok üstün bir takım değil. bu nedenle banko lille kazanır, fark yapar, şöyle domaltır demek fazlasıyla abes bence. yine de lille' in 2-1 kazanmasını tercih ederim. bir oynadım çünkü. hem benim kupon gelsin, hem de kardeşlerimizin umudu tükenmesin.
  • özer hurmacı'nın sağ kanatta yer alacağı, sol kanadı vederson ve santos'un kapatacağı maç. eğer vedo performans gösteremez veya skor tehlikeye girerse oyuna alınabilecek semih ve topuz gibi skor opsiyonları ve bir de gizli silah selçuk şahin var.
  • heyecanlı bir bekleyişe neden olan maçtır. insanın burdan en kötü beraberlik çıkası geliyor, demeli mi acaba? tırsıyorum da bakma..
  • ilk atakta gol oldu.

lille 1 fenerbahçe 0
  • ertem şener ilk golü özetliyor;

henüz çok erkendi
hesabın var mı? giriş yap