• güiza bu kadar küfür yediğine göre maçın sonunda golü var. taraftarın negatif enerjisiyle besleniyor bu danyal.
  • vederson'un çektiği şutun manası çok derin. "ben adama bilezik gibi geçiririm" demek. "saksıya fesleğen gibi oturturum" anlamı da çıkabilir.
  • ilker yasin anlatsaydı 4-1 biterdi. ertem şener ile 2-1 le yırttı fenerbahçe.
  • pizzami getiren kuryeyle beraber ilk yarinin son 15dk sini izledigimiz mac. ilk yari bittikten sonra kendisi yanimdan ayrildi. bi eksik hissediyorum.. abi baya muhabbetti. bi dilim extravaganzza bile yedi. galiba bi pizza daha soyluyorum...
  • maçtan sonra yapılan maçın adamı yarışmasını açık ara farkla lille defansının belkemiği daniel gonzalez güiza kazanmıştır.
  • maç bitiyor guiza hala sahada. daum bak allah adı verdim, istersen tanrı derim, ateistsen doğa ana, evrim aşkına al şu guiza'yı. yerine kimseyi istemeyiz 10 kişiye de razıyız valla bak.
  • daum'a sövmeye gerek yok. 2-1 çok çok kötü bir skor değil. kaldı ki takım müthiş bir güvensizlik içinde. motivasyon için daum'a yüklenebiliriz ama bu kadar pas hatası yapan savunma 6lısını es geçmemek lazım. savunmadan bir türlü top çıkmayınca bütün takımını kendine güveni gitti. aslına bakarsanız takımın savunma yönü çok kötü değildi. lille ikinci maçtan korkmasa daha çok saldırıp daha fazla gol bulabilirdi belki. ama yine de takım savunmasını takdir etmek lazım.

andre santos 70'ten sonra yorgunluktan adım atamayacak haldeydi. ama 1-2 çok önemli müdahalesini hatırlıyorum. vederson fena değildi. golü de güzeldi. gökhan gönül yine müthişti. özer sahada yoktu. emre çok çalıştı ama pas hataları da çoktu. cristian sadece savunmada vardı. mehmet topuz girdikten sonra fena değildi. alex çok fazla topla buluşmadı. buluştuğu bazı pozisyonları harcadı, bazılarını ise müthiş kullandı ama güiza'yı geçemedi.

güiza hakkında bir şey yazmayacağım.

ne olursa olsun ikinci maç için çok kötü bir skor değil. takımın ihtiyacı olan motivasyonu daum veremez belki ama, taraftar verebilir. bu yüzden ikinci maçtan umutluyum. lugano'nun sakatlığının iyileşmesi de çok önemli tabi.

bu arada fransız rejisi bizim ikinci ligi bile yayınlayamaz. bu kadar amatör yayın yapılır mı kardeşim?
  • fenerbahçe korner kullanırken kameranın guiza'yı gösterdiği maç. adamlar bilmiyor tabi fenerbahçe kornerlerinde volkan'ın tehlike oluşturma ihtimalinin dahi guiza'dan daha fazla olduğunu.
  • ertem senerle bulent arinc bos konusma yarisina girse kim kazanir diye sorduran mac olmustur...
  • kalesinde volkan demirel, defansında deniz barış ve fabio bilica, forvetinde daniel gonzalez güiza olan fenerbahçe için 2-1 iyi sonuçtur.
hesabın var mı? giriş yap