• 24 yıl öncesinin rövanşıdır bir anlamda...

http://i47.tinypic.com/2dqsrki.jpg

(bkz: diego armando maradona)
    (bkz: huh jung-moo)

(bkz: 1986 meksika dünya kupası)
  • az önce ömer üründül'den "kaleci bıraksa gol olacak" diye müthiş bir yorum duyduk..

ayrıca şu an higuain hat-trick yaptı 4-1..
  • "higuain 3 gol attı başka da bir şey yapmadı" diyen ömer üründül'ün yorumladığı karşılaşma. hocam 3 gol atmış adam. daha ne yapsın?

arjantin iyi oynamadı; kabul. kore çok direnemedi; ona da kabul. hadi maç 1-0 bitse, higuain de bir şans golü atsa bu yorumu yap onu da anladık ama; adam 3 gol atıyor. hat-trick diye isim takmış buna elin gavuru.
  • trt'nin süper hazırlıksız yakalandığı bir maç daha olmakta. arjantin'den bilinen isimler, messi, aguero, tevez ve milito, güney koreden bilinen isim ise ji sung park. hani öyle anlar oluyor ki, güney kore'den bir oyuncunun bile ismi anılmıyor "ve ewt top demichelis'te" diye yayın devam ediyor.

laf arası söliyim, o gutierrez denen sağ beke çay bile demletilmez. nasıl bir balta belli değil, koşuşu bile korkutuyor ekran başında. yanlız ufak bi kavga çıksa man of the match olur. tip sağlam.
  • messi'nin kaçırdığı golde ömer üründül'ün "çok da üzülmedi, çünkü skor 2-0, rahat bi skor" tarzında bişeyler demesi ve güney kore'nin ilk yarı biterken durumu 2-1 yapmasının ardından "futbol böyle bir oyun işte, 2-1 oldu hede hödö, basit hatalar" diyerek kendi kendine muhalif bir portre çizmesi gözlerden kaçmamıştır.
  • 4. golün asistini messi'nin yapmadığı karşılaşma. gel de bunu trt spikerine anlat.
    hayır adam golün tekrarında bile "işte messi'nin pası" diyor ama o esnada messi topsuz alanda boşa kaçarken görüntüleniyor.

not: hala "golde messi'nin büyük payı var" diyor. ben mi yanlış gördüm lan?

edit: gol pasını değil ama ondan önceki pası verdiği için messi'nin terazisine tıklamış spiker. bir +rep de bizden olsun tangocuların mülayim çocuğuna.
  • korenin beklenen golü geldi, ama yanlış kaleye...
  • kendinden sempatik arjantin ile, mücadelesiyle sempati kazanmış güney kore arasında sempatik bir atmosferde geçmesini umduğum sempatik maç.

(bkz: evrene pozitif enerji gönderelim)
  • ömer üründül'ün sümük çekmelerini dinlediğimiz maç. ayrıca sulu bir meyvenin suyunu çeker gibi bişeyler çekiyor ama çözemedim. tropik meyve falan mı yiyosun napıyosun ömer abi*
  • higuain'in bana kapak oldugu mac. omer urundul deyisiyle zaman zaman higuen zaman zaman da higuan bugun cok kosmustur, pozisyon almasi gerektigi yerlerde dogru zamanda bulunmustur. hat trick yapmistir daha ne olsundur ome rurundul.
hesabın var mı? giriş yap