• mevcut bilet fiyatları, sıcak hava, tatil ayı temmuz, ultra zayıf rakip gibi etkenler gözönüne alındığında tahminen 500 kadar seyirci ile oynanacaktır. her şeye rağmen umarım vikingurlular iyi bir şekilde karşılanır evimizde.
    ayrıca olası bir kötü sonuç ihtimaline karşı yeni transfer guti bu maçın akabinde açıklanacaktır. maçın skorunun kısır olması falan önemsiz bence. tur geçilsin yeter. bazı takımların sezonu 5 gün önce açtığı şu devirde iyi oyun, şov falan beklemek hayalciliktir biraz. ha olabilir elbette ama beklenti o olmamalı.

edit: taraftar heyecanlı görünüyor. stat dolacak galiba. hadi inşallah.
  • bilet fiyatları kombinelerin yaklaşık 14'te 1'i fiyatına. eğer bu bilet fiyatlarıyla amaçları insanlarda "baksana abi biletler anlaşılan bu sene çok pahalı olacak" izlenimi yaratıp kombine almaya yöneltmekse başarılı olabilirler ki bu yıl bilet fiyatları geçtiğimiz yıllara göre cidden yüksek olacaktır. öte yandan, senenin ilk maçı olması sebebiyle yeni transferleri ve hocayı görmek için, "sensiz geçen günlerin amına koyayım!" demek için o stat dolacaktır diye düşünüyorlardır belki ama bu fiyatlarla biraz zor sanki perşembe gün için. kombinelerde 15 bini görebilsek çok iyi de olurdu çok güzel iyi olurdu ama henüz 7 bin görülememiş sanırım.
  • saat 21'de başlayacak maç.
  • televiziya başında izlemek isteyenler için xyz;

d- smart ' ın 43. kanalının (futbolsmart) yayın programında gözüken maç. euro futbol kanalı yayın akışında trabzonspor- porto maçı görünüyor.
  • yaklaşık 4 saat kaldı maça, yavaş yavaş heyecan da başladı. deli gibi özledim yahu, inönü'den uzak kalınca bir garip oluyor insan. bilet pahalı falan da, dolacak bu akşam o stad. beşiktaş taraftarı ilk maçında yalnız bırakmaz takımını, ne olursa olsun. sanki bir tek ilk maçta yalnız bırakmayacak, hiç bir maçta yalnız bırakmayız seni beşiktaş'ım hiç merak etme sen. geçen yılki 3-0lık fenerbahçe maçını hatırladım da, memlekete dönmeme yaklaşık 1 hafta var, cebimde sadece maça gidecek kadar para. düşünmedim bile gitsem mi diye, 1 hafta aç gezdim yine de gittim maça. gidemesem oturur ağlardım hani, o derece. neyse hadi, yavaştan ben de kazan'a gideyim. *
  • schusterin gungho taktikli kadro ile çıktığı maçtır.

beşiktaş

21 hakan arıkan
    44 erhan güven
    6 tomáš sivok
    20 ibrahim toraman
    19 ibrahim üzülmez
    28 fabian ernst
    15 rodrigo tabata
    7 ricardo quaresma
    10 matías delgado
    8 nihat kahveci
    13 bobô
  • quaresmanın ayağının dışını kullanmaya başladığı maç olmuştur. kurban olurum o ayağa
  • nette gayet güzel ve takılmadan izlenebilen maç. quaresma çok etkili..
  • dk 15 itibariyle beşiktaş'ın ceza sahasında topluca pres yaptığı maç
  • yılın ilk alman ernstini duyduğumuz karşılaşma.sağol emre tilev.
hesabın var mı? giriş yap