• bu maç sabrinin bir golü var gibi geliyor bana şöyle sağ içten ama, hadi bakalım...

not: olmaması halinde entariyi silme hakkımı gizli tutuyorum. şaka len şaka silmicem, piç gibi kalsın burda.
  • beşiktaş'ın 11'inin belli olduğu maç.

rüştü
    ibrahim kaş - sivok - ferrari - ismail köybaşı
    ekrem dağ - serdar özkan - ernst - tabata - yusuf
    nihat

diziliş böyle olmayabilir tabii ki. onu da isteyen kafasına göre yapsın.
  • mustafa denizli'nin çıkardığı 11 ile umudumu kaybettiğim karşılaşma.geçen sezon kadıköy'de ve sami yen'deki dizilişi ile çıkacak sanırım yine beşiktaş.3'lü stoper önlerinde ernst tek başına.böyle çıkarsa 3-1 veya 4-2 bitebilir karşılaşma.
  • sezon başından itibaren beşiktaş'ımın kötü gidişatını göz önüne aldığımızda, galatasaray'ın daha şanslı gözüktüğü maçtır.* beşiktaş yenilirse, demirören önümüzdeki kongrede başkan seçilemez. tek tesellimiz bu olur hiç değilse. gerçi, umudum yok desem yalan olur, yenebiliriz hiç belli olmaz.

offf stres bastı yine. izleyelim, görelim.
  • galatasarayin gene gercek gucunu gormemizi saglayacak zorlukta bir mac oynayamadigi sportif mucadele.
  • 23. dakikada keita ni topu çenesiyle de 360 derece dondurebildigini gordugumuz sportif musabaka.
  • ilk yarim saat itibariyle galatasaray'in her an gol atabilecek besiktasi'in ise her an gol kacirabilecek bir goruntu cizdigi keyifli karsilasma.
  • sabrinin 31. dakikada hayatinin kademesini yaptigi uzerine de bir calim attigi mac.
  • fifa kurallarinda yeniden duzenlemeye gidilmesi gerektigini gosteren mac. zira kusurlu hareketler arasinda tos vurmak yok benim bildigim kadariyla. mustafa sarp, tabata'ya bildigin tos vurdu yahu?

neyse, vardir bir keramet.

edit: su entry'i baska bir tarafindan anlayip "aglamayin ehuehue" diye mesaj gonderenleri ve gonderecek olanlari kiniyorum. tos vurdu olm adam, komik. herseyi hakem-kart ekseninde degerlendirmeyin.
  • ilk yari itibariyle sabri ve keita nin cilgin attigi mac olmaktadir. keita neyse de sabri sana ne oluyor.
hesabın var mı? giriş yap