• "almanya yenilgisini unutturacagiz" diye buyurmustu hiddink bu mac arifesinde. unuttuk valla. hakliymis adam. isini biliyor.
  • "allahbelamızıverdiyev"
  • bugün gazetede* bu maç ile ilgili olarak "almanya maçını unutturun" sözlerini okudum. hiddink tarafından söylenmişti.

milliler almanya maçını gerçekten unutturdular.
  • azerbaycan'dan gelen golle, dünyada duran top ve korner taktiği olmayan tek ülke olarak kayıtlara geçtiğimiz maç.
  • almanya bizim rakibimiz değil diyen hiddink'in cevabı hazırdır. "azerbaycan bizim rakibimiz değil"

kim lan bizim rakibimiz?
  • azeri qardaşlarımızın tarihteki 7. resmi galibiyeti. şaka gibi.
  • azerbaycan 'ın attığı gol azeri kulüp takımlarının yıllardır uyguladığı korner taktiğinin ürünüdür.istisnasız her azeri takımı korner atışlarında bu taktiği kullanır.azerkeş takımlarının aztv'de avrupa kupası maçlarını izlerken en az üç kez atılan golün aynısına rastladım.

`neftçi 'nin bir avrupa kupası maçı;
    http://www.youtube.com/…xotm7hagr30&feature=related
  • servet çetin'in sümkürme sorununu disipline etmek üzere "anti-sümkür" maskesiyle oynadığı karşılaşma...

zira az önce elini maskeye götürdü sümkürmek için ama maske oradaydı çok şükür ki...
  • 2002 de türkiye dünya üçüncüsü olduğu zaman "takımın başında şenol güneş olamasa bu takım dünya şampiyonu olurdu" diyen dangalaklara kapak olan maçtır. artık o kapağı nerenize takarsanız takın.
  • maçı kaybettikten sonra televizyonlarda konuşulan hep bizim takımın ederi 89 milyon yuro, bizim hoca 8 milyon yuro kazanıyor. adamların koca takımın ederi 4 milyon yuro anca emrenin maaşı eder, falan filan. gazetede de paramızla rezil olduk başlığını görünce emin oldum ki hakikaten sonradan görmeyiz. adamların kalecileri normalde kasapmış zaten amk, bizim sıçtığımız altın.
hesabın var mı? giriş yap