• antalyaspor'un attığı 1. golün videosu için ;

http://www.youtube.com/watch?v=dza73nswcaq

edit : golden birkaç dakika sonra golün videosunu veriyorum, mukafat olarak zamanın ötesine gönderiliyor. sokmuşum ötesine, gerisine. asıl koyan bu.
  • antalyasporumuzun son zamanlardaki yükselişine devam edeceğine inandığım maç. iç sahadaki etkili futbolu oynayabilmelerini çok istiyorum yine.
    ah ulan uzakta olmak ne zor iş, izleyemiyoruz yine maçı.

edit: yazarken 2 olmuş.
    tamda 2 geliyo 2 yalele yazmıştım, sonra sildim uğursuz lan bu beste diye. silmesem 1-1 olacaktı. valla bak.
    bastır akrep bastır.
  • orta sahaların olmadığı, çoğunluğu galatasaray kalesinde olmak üzere kale önünlerinde ha bire gol pozisyonunun olduğu maç.
    iki gol de ofsayt taktiğinden dolayı olmuştur. goller ofsaytta olan oyuncular olmasına rağmen ofsaytta olmayanlar tarafından atıldı.
  • ofsayttan anlamayan bünyelerin gollere bok attığı maç. yahu takımda kimse ofsayt taktiği bilmiyor diyorduk, taraftar da ofsaytın ne olduğunu bilmiyormuş.
  • galatasaray'ın 2 tane abidik gol yediği karşılaşma. benim asıl merak ettiğim, 2. gol öncesi korner atılıyor, takımın yarısı kale cizgisine diğer yarısı ise ceza sahası cizgisine dizilmiş. ne yapmaya çalıştıklarını anlayan varsa bana da anlatsın.
  • 45+1'de deniz çoban'ın antalya'nın net penaltısını "geç bunları, geç" diyerek yediği maçtır.
  • inatla korneri saha dışından atmaya çalışan antalyasporlu futbolcu güldürmüştür.
  • an itibariyle hakemin galatasaray'ın maça dönmesine uğraştığı maç olmaktadır.
    (bkz: sedat'a sarı kart)
    (bkz: antalyaspor'un penaltısının es geçilmesi)
  • galatasaray'ın mükemmel bir taktikle saha çıktığı maç. (4-6-0 fetişisti biri olmamın bu yorumda etkisi yoktur)

rijkaard hoca moca değil ama(ercan saatçi gelsin ünlem koysun buraya) işi biliyor arkadaş. takıma geçen hafta yenilen golü iyi çalıştırmış. ofsayt taktiği ile bunu engellemeye çalışmış. ya takım çözememiş olayı ya da yan hakem saçmalıyor. bana göre yediğimiz iki gol de ofsayt. neden ? topun gönderildiği alanda (aktif alan) ofsaytta olan futbolcular var. topa vuranlar ofsayt değil ama diğerleri ofsayt. şu aktif alan, pasif ofsayt muhabbeti falan var ya ondan işte. kesin bir şey diyemem çünkü o olayı bir türlü anlamadım.

kahvelerde falan "takım forvetsiz oynuyor amuaagoyim" diyenler vardır elbet. hatta burada bile olabilir. galatasaray forvetsiz değil 4 forvetle oynuyor. arda, kewell ve keita devamlı içeri kaçıyor elano'da ölümcül paslar atıyor onlara. elano demişken, taşaklarını yirim la senin ! ne güzel oynuyorsun bugün maşallah.

ikinci yarıda görüşmek üzere, esenle kalın anacığım*.

edit: mutti açıkladı sağolsun. iki gol de tertemizmiş.
  • ayağını rakip futbolcunun ayağına takıp kendini yere atmak penaltıymış. bugün de bunu öğrenmiş olduk.

korner direğinde 45 saniye vakit geçirmek de haksız bir karta neden oldu tabii. bütün uzatma süresini orada geçirmeliydi halbuki...
hesabın var mı? giriş yap