• ahmet çakar'la erman toroğlu arasında geçen bir sidik yarışına sahne olan maçtır. 31. dakika itibariyle çakar 4, toroğlu 7 kez vermemiştir.
  • ilk 35 dakika itibariyle muazzam geçen maç. bunun sebebi tabii ki sahada oynanan futbol, tribünlerdeki çoşku ya da hakan balta'nın stoper oynayışı değil. erman toroğlu-ahmet çakar ikilisinin muazzam yorumları..

kim ne derse desin seviyorum ben bu adamları..en azından ali ece gibi ekran karşısında samimiyetsiz bir şekilde zırlamıyor, kanat atkaya gibi birbirinden pembe tespitlerde bulunup sürekli aynı şeyleri söylemiyor, johan cruyff'tan alıntı yapıp, otu boku cantona'ya, alex ferguson ve istikrara bağlamıyorlar. son derece bizden, son derece net, son derece samimiler. kimi futbol laleleri ses kısıyor ya, ben de görüntüyü dondurdum ve bu muhteşem ikiliyi dinliyorum.

yuvanıza hoşgeldiniz yorumlar aleminin kralları!
  • maç yorumundan ziyade iyice kahve muhabbetine dönmüş bir maç sunumuyla süper izlenmektedir. kahveye gitmeye bile gerek kalmadı.
  • bu macta az once razvan lucescu ile ilgili soyle bir diyalog yasandi asagi yukari:

- yalniz babasina benzemiyor.
    - belki annesine benziyordur.
    - tabii dogru annesini tanimiyoruz.
    - belki de karanlikta... pasahioidoshaodsa. (bu toroglu tabii ki)

kanalturk, artik kahvehane bir kumanda kadar yakin.
  • maç gayet boktan, takımda yeni olan hiçbir şey yok,yan pas, ceza sahasına yaklaşırken yine yan pas, defansta ve orta sahada da aynı şey. spiker falan maçı anlatmayı bırakmalı kanımca, versin bir konu ahmet çakarla erman toroğlu'na konuşsun onlar, keyfimize bakalım.
  • tamam bu hamit altıntop iyi şut çekiyor ama dikkatle izleyin bi on dakika. kontra atak nasıl kesilir sorusunun cevabını çok iyi veriyor. sırtı rakip takıma dönükken aldıgı bütün topları defansımıza yollamaktan başka yaptığı bir şey yok.

tamam ilk yarıda oynayan kadrodaki bütün oyuncuların belirli yetenekleri var ama o yetenekleri kullanmıyorlarsa niye ısrar ediyoruz ki.

mesela emre.. attığın pas yerini bulsun be emre, yeter artık. hiddink en siktiriboktan takımı bile bir yerlere getirdi ama türkiye'yi napacak, görecez bakalım
  • ahmet çakar ve erman toroğlu'nun birbirlerinin hakemliklerini ölçtüğü maç.

-sen verir misin
    +vermem
    -ben de vermem

ama olsun lan, ömer üründül'den iyiler. güldürüyorlar bazen.
  • oğuzun kurduğu takımın maçıdır. bir de maçı ntvspor verse tam olurdu
  • arda'nın çok uzaklardan direği gümbürlettiği maç, berbat bi maç oluyor, gidin küçük sırlar izleyin
  • abudik, gubidik pozisyonlara sacma sapan yorumlar yapan 2 eski hakemin, arda'nin sutuna sessiz kaldiklari mactir. ulan siz demiyor muydunuz " bu cocuk sutunu biraz daha gelistirse bilmem nerelerde oynar " diye. kaldi ki, futbol adina macin en güzel anidir bu pozisyon. bi yorum yapsaniza yahu! spiker kendi kendine biseyler söylemeye calisiyor ama o bile farkinda degil arda'nin o mutesem sutu sol ayakla cektiginin.

iki dev yorumcu kesmedi, bi sonraki maca telegol tayfasindan en az 5 futbol profesörü bekliyoruz.
hesabın var mı? giriş yap