• pro evoulution kelimelerinden ayrı bir şekilde düşünmesi zor bir sözcüktür bazı bünyeler için.

(bkz: pro evolution soccer)
  • atariye çıkan oyun nintendo tarafından yapılmı$tır.
  • soccer beer club, moda' da bir pub. oyun çıkışı gidip içmek için yaratılmış, en samimi ve nezaketli hizmeti alabileceğiniz, kafaya takmadan sarhoş olabileceğiniz, sarhoş sarhoş yere düşünce size buz yetiştirilecek, sabah dükkanı birlikte kapatabileceğiniz, hep gidilesi mekan. ayrıca rastlaştığınız güzel insanlar da cabası.
  • bu kaliteli oyunda japonya, brezilya, federal almanya, fransa, abd, büyük britanya ve ispanya olmak üzere 7 tane ülke seçilebiliyordu. 1001 oyun bulunduğu rivayet edilen bir kasetten ortalama 78 tane bu oyundan çıkardı.
  • oyunun çıkış tarihi 1985'tir. oyunu tasarlayanların hücum futbolunu benimsediği gözlerden kaçmaz. 6'şarlı maçlarda 2 savunma 3 hücum oyuncusu vardır. kaleciler ise istisnasız bir şekilde şapkalıdır. devre arasında sahaya giren ponpon kızları da unutmayalım.

anımsayalım:

http://img402.imageshack.us/…402/8260/socpinpon.jpg

:)
  • kadıköy modada bira içip maç izlenebilecek, sahipleri gayet frankly bir pub.
  • avrupa yakasından gelen misafirlerine "karşının taksisi" esprisini yapan sevimli garsonu olan mekan.
  • uzaktan bira bardağı kaldırıp bundan bi tane daha demeye çalışırken sağol ben çalışırken içmiyorum diyebilen işletmeciye sahip
  • soaka diye okunan. ama oa'nın olduğu hece hızlı okunmalı.
  • ingilizlerin sondaki r'yi okumadigi, amerikalilarin ise bastira bastira sucker demeye calistigi, tum dunyada en gecerli, en zevkli sporun kendi ulkelerinde populer olmadigi icin asagilamaya calistiklari icin kullandiklari kelime. cok kavga ettim soccer-nfl meselesinden. yanimda kimseye dedirtmem bu lafi. futbol amina koyim foot-ball. ayaginla oynadigin top, ayak-topu..
hesabın var mı? giriş yap