• umarım bu işi sadece devletten aldığı para için yapıyordur. kıza tecavüz de edebilir bu tipler.

şahsen şu herife bir akşamlığına köpeğimi bile bırakmazdım.
  • müslümanlığı geçtim, insan nedir nasıl olunur'a muhteşem bir örnektir.
  • lan insanligimdan utandım. sen ne nasıl bi adamsın. bogazim düğüm düğüm yazı yazamıyorum.
  • gerçek dinin ne olduğunu bilen güzel adam. bizim çevremizdeki müslümanlara pek benzemiyor.

bizim gibi ülkelerde din ticari ve sosyal bir metadır.. büyük çoğunluk bilmediği bir dine inanır. ben "4 halifenin 3ü öldürülmüş, hz. peygamber'den sonra sahabeler birbiriyle kılıçlarla savaşmış.." dediğim adamın bana inanmadığını bilirim. sorsan en büyük dindar kendisi, ama dininden haberi yok.

bizde din bir maskedir.. gösterecek başka bir şeyi olmayan adam gösterir. gerekirse satılır, bozdurulur. adam namaz kılar, ama herkesin hakkını yer.. ağzından kuran lafı düşmez, rüşvet alır. demem o ki, müslümanların imajının kötü olmasının sebebi batı ya da terör değil. kendimiziz. üçkağıtçıyız.. cahiliz.. görgüsüzüz ve en önemlisi ahlaksısız genel olarak..
  • bir kişi de dememiş bu adam çocuklara böyle hayrına mı bakıyor? masrafı yüksek olan hasta çocuklara bakım için parayı nereden buluyor geçimini nereden sağlıyor? ben şüphe ile yaklaştım.

edit: arkadaş burada yazmış . mantıklı.
    (bkz: #67202685)
  • eğer birgün bir insan kopyalanacaksa mümkünse bu amcamızdan başlanılmasını rica edeceğim.bu amca gibilerine dünyanın çok ihtiyacı var
  • şüpheyle bakıyorum, hayrına mı yapıyor, bik bik ci arkadaşlara sormak lazım: adam gelir için yapıyorsa gidip neden özellikle anasının bile istemediği ölüm döşeğindeki çocuklarla ilgileniyor diye. alır sağlıklı çocukları, dalgasına bakar.

yukarda verilen linklerdeki türkçe haberler hikayeyi tam yansıtmıyor. haberi ilk 1 ay kadar önce okumuştum bir amerikan gazetesinden. adamın gözleri görmeyen, kulakları duymayan yatalak bir kız çocuğuyla ilgili anlattıkları, yaşadıkları hakikaten insanı kamyon çarpmıştan beter ediyor.

aga kendi içiniz pis, leş gibi. istiyorsunuz ki herkes sizin gibi olsun, bir tane bile iyi adam olmasın dünyada. aslında iyi bişey bir bakıma. en azından az da olsa bir vicdanınız var ki onu rahatlatabilmek için böyle düşünüyorsunuz. o da olmasa büyük sıkıntı zaten.
  • bir insanın dini 'insanlık' ise olmuştur o adam. bu kişi başka bir dine mensup olsaydı da farketmezdi aslında. insanın müslümanı, budisti, hristiyanı olmaz. iyisi ya da kötüsü olur. ama burada özgürlüğü savunurken etikete bakıp, adamın tipini sorgulayan insanların ikiyüzlülüğünü görünce tiksiniyorum.
  • gerçek islamı arayan ekşicilerin dikkatini çekmeyen adam.
    allah razı olsun kendisinden.
  • trt world kendisi hakkında guardian of angels adında bir belgesel hazırlamış. yakında yayınlanır sanıyorum.

fragmanı buradan izleyebilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap