• lan adamın ölüsü yirmi küsür gol atmış, hala balotelli duvar falan yazan var. bak bizde kolon var cenk tosun. al sana duvar...
  • fenerliler neyin kafasında hala anlamış değilim. neymiş "ırz düşmanı" diyip güzelleme yapılıyormuş. fanatiklikten gözün kör olmuş, benim jenerasyonum dediğin kuşak hangi kuşak bilmiyorum ama bu ülkede şu an 80 ve üstü yaş kuşaklar hariç diğer kuşakların hepsinde bazı argo kelimeler övgü olarak kullanılır. fesatlıktan gözünüz kör olmuş. siz kudurdukça şampiyon galatasaray, süper star mauro icardi. bu başlığı bırak sen, ali k.o.ç. un peşinde koyun olmanızı eleştir :)
  • mükemmel geçen ads deplasmanı 2-0 öndeyiz, gerçekten keyifliyim ama beklediğim asıl şey icardi’nin gol atması… bu adam resmen galatasaray sevgimi şarta bağladı, gol atarsa tam sevinebiliyorum. değişik bir his…

kendisine böbreğimi veririm. canım benim…
  • çok ilginç haterlara sahip sporcu. geçen şike davaları ve kumpas olmasa fener real madridi geçmişti diyen bir eleman vardı, iki karılı. bu adam icardinin son paylaşımını eleştirdi. çoluk çocuğa kötü örnekmiş. insan hayret ediyor. az yukarıda birisi ırz düşmanı diye övgü mü olurmuş diyor. dilinden bihaber mal işte. biz helal olsun demek yerine vay orospu çocuğu demiyor muyuz bazen? yöresel de değil, her bölgede kullanılır. yani bu adamların tüm olayı icardi yermek.

insanların hayatlarına karışmamayı öğreneceğiz, hepimiz. illa karışırım diyen mal beyanıyla gelsin.
  • demin gözümle görmesem inanmayacağım bir olaya şahit oldum.
    istanbul akbatı gsstore'a çocuğuma doğumgünü hediyesi bakmak için girdim.5 dk sonra 2 fener formalı çocuk babaları ile girdi.çocuklar ısrarla icardili formayı istedi ve babaları 9-10 yaşlarında ki 2 çocuğuna söve söve o formaları aldı.
  • kendisinin yüzünden febeliler mental sağlığını hepten kaybetti. hiç acıması yok aslanın.
  • "türkiye borsasından hisse almayı düşünüyorum" açıklaması yapmasını beklediğim süperstar..

2 ay içinde 25.000 leri görmezsek ben de bişey demiyorum..
  • bir nesli sarı kırmızı renklere aşık yapan süperstar. drogba, sneijder, anelka, hagi, alex, muslera, icardi.. futbol böyle oyuncularla güzel.
  • gördüğüm en zeki futbolcu. o yüzden deli danalar gibi koşmadan çatır çatır atıyor golleri
    çok komik bir karşılaştırmaya girilmiş, hagi 10 numara ve gelmiş geçmiş en iyi şutörlerden, adam hagi'nin 5 senede attığı golü neredeyse 1.5 sene düzgün top oynayıp atacak hala karşılaştırmayın diyorlar. hagi de bizim icardi de boş boş konuşuyorsunuz, ikisi de bu lige gelmiş en büyük topçulardan. hagi mesela 96-00 arası kaç maçta yapmış bu dediklerini? manu maçında bir adım geride olsaymış diyor bir de deplasmandaki manu maçında yapmamış gibi. manu maçında da gayet geride bu arada herif, adamın arkasında bile gözükmüyor.
    hangi adım, 1 adım geride zaten

hagi 4 sene şampiyonlar ligi istatistikleri şimdi hagi böyle istatistiklere sahip diye kötü mü oluyor? 15 maçta 2 gol 1 asist yapmış 3 sezonda adam. hagi de bugün oynasa ona da laf atarlardı bir şekilde bu tipler.
hesabın var mı? giriş yap