aynı isimde "gibi" başlığı da var
  • bu gece ikinci entryim 5x8 bölümüyle ilgili.

--- spoiler ---
    ilkkan'ın rezil olması ve taşak geçilmesine hep gülerim. özellikle merdivende kızları elinde yarak kürek kitaplarla 2 saat beklemesi gene fitil etti beni. ama ilk defa fazla gülemedim / üzüldüm . nerede mi gülemedim?

"sıçıyorum be şadan abi sıçıyorum of off" bakın bu bir dramdır. gerçekten ilk defa ilkkan'la empati yaptım çok haklıydı.

--- spoiler ---

ama herşeye rağmen kızların sempatikliği ve güzelliği şadan'a ne kadar dayanabileceğim konusunda düşündürdü.

hepimizi şadanlardan allah korusun.
  • çoğu insan hayatının bir noktasında bir şadan'a temas etmiştir. böyle bir kız arkadaşım vardı sabah gözümü açtığımda başımda dikilip konuşmaya başladığını hatırlıyorum. o gittikten sonra halen bir süre kafamın içinde sesi çınlardı.
    böyle insanlar için önemli olan sohbet sırasında etkileşim olması değildir. onlar sadece kendi konuşsun ister. dinlemeniz de önemli değil. karşısında konuşabileceği bir insan kafası olsun yeterlidir onun için.
  • tepkilere bakınca overrated bulduğum bölüm.

ilkkan'ın kızlara makas getirirken o arada üstünü değiştirmesi harici koptumluk pek bir olay yok. ekibin hali beni de gerdi oturduğum yerde. şadan gibisi evlere uzak..
  • sezon 5x8 spoiler

--- spoiler ---

yılmaz: yakup senden bir şey rica edicem.

lütfen şu an bütün gücünü topla ve daha önce hiçbir yerden siktir olup gitmediğin gibi buradan siktir olup git!

git

--- spoiler ---
  • - biz ceyda'yla öpüştük.
    - sabah 10 buçukta?
  • şako bosphorus restoran bölümünde gülmekten yerlere yattığım dizidir. dizi izlemeyen biri olarak arada izler hale geldim. öfke, ersoy karakterinin ezilmesi vs bir yandan sorun ama gerçek hayatın da özeti "gibi"...
  • s5b8'in efsane otesi efsane oldugu dizi.

ozellikle sonunu cok iyi baglamislar, yazacak cok sey var ama spoiler vermeyeyim.

ızleyin, izlettirin.
  • leopar ve... şadan lol
    çok iyi bir sezonla ilerlemekte olan dizi.
    5.sezonda hala her bölümü iple çektirmek kolay iş değil, tebrikler.
  • ersoy'un ara ara yaptığı küfürlü öfke patlamalarının morbid obezitesine bağlı teşhis edilmemiş diyabet hastalığından kaynaklı olduğu dizi. kan şekeri dalgalanmalarının kişinin ruh halini etkileyebildiği biliniyor. ersoy obez olmasaydı belki restoranda adama malum tespiti yapmayacak ve o tokatı yemeyecekti. fazla kilo hayat standartlarını böyle düşürüyor işte. beyler kilo verin
hesabın var mı? giriş yap