3453 entry daha
  • tek düşüncesi evlenmek olan bekar bir kadının beklentilerini karşılamaya çalışmak yerine. evli kadın birlikte olmak daha iyidir. kendiyle barışık, özgüveni yüksek, mutluluğu yakalamak isteyen, dert yerine keyif verendir.
  • a.cılar her yerde

başlıkları parsellediler resmen

(bkz: düşüyor mu böyle?)
  • siz zannediyor musunuz avrupadaki, amerikadaki gibi içsel mutsuzluk yaşayan, kocası medeni
    , zengin ve sosyokültürel olarak yüksek seviyedeki bir kadının türkiye gibi bir yerde sizinle birlikte olmak isteyeceğini. ya kocasını kullanamayan kadın sizi kullanmaya çalışır ya kocasından şiddet görüyordur veyahut zaten adamdan boşanıp sizin üstünüze kalmaya çalışıyordur. millet zannediyor kadınlar sex and the city'deki gibi nişantaşında geziyor. kadın sadece kocasının imkanlarını bırakmamak için bile başkasıyla beraber olmaz. başkasının çöpünü kendisine tebelleş yapmak isteyen yurdum ergenlerinin haykırışıdır.
  • elin kapısıyla uğraşma
    kırarlar demir kapını

muhakkak kocasını kötüleyecek,
    beni s2emiyor diyecek, kanma !
  • kocasının erkekliğini sizde denemesiyle son bulacak hadise. çok güveniyorsunuz kendinize!

ayrıca sokayım evliliğe. daha yeni kurtuldum. evlilikten de evli kadından da uzak duruyorum. istemez kardeşim.
  • aklıma kim ahlak ve namus bekçiliği yapıyorsa en büyük ahlaksız o'dur sözü geldi. burda yazanların çoğunun hayali olduğuna da eminim.
  • "evli biriyle birlikte olan çoğu kişi, farkında olmadan o kişinin evliliğini kurtarmış olur sadece. senin yanında nefes alır, tamamlanır, yenilenir, eksik hissettiği şeyleri yaşar ve asıl kurulu düzenine daha iyi hissederek geri döner."
  • olursa kocanın ilgisiz ve sevgisizliğinden dolayı olur, evli kadının başka bir erkeğe ilgi duyması aşk ve sevgi yoksunluğundan kaynaklanıyordur.

kadınlar sevgi ve ilgi isterler, buldukları yerde de herşeylerini verebilirler.
  • kimse ahlak bekciligi yapmasin, firsatini bulsaniz en onde gidersiniz. kisacasi guzeldir. risklidir ama o riske deger. kadin kisaca nelerin eksik oldugunu anlatir size, siz o eksiklikleri giderirsiniz, gerisi gelir zaten. bekar kadinlardaki kapris, naz yoktur. nettir. ne istedigini bilir ve direkt soyler. iletisimi en kolay kisidir.
5 entry daha
hesabın var mı? giriş yap