• yararı dokunur mu diye düşündüren ağ.

bu entry sonrası yoğun mesajlara bakıp gaza geldim ahali.

yazarlar ve çaylaklar mesajla, diğerleri kumanda_pili@hotmail.com adresinden ulaşırsa yardım ederim sizlere. halis muhlis ege zeytinyağı kullanırsınız, cildiniz ışıldar.

ucuza kalite burada vatandaş! gel gel gel!
  • bir miktar parası olan kuzenim yatırım yapmayı istiyor.

bu nedenle istanbul avrupa yakasında açmayı düşündüğü küçük bir berber salonunu yönetecek, müşteri portföyü olan, işinin ehli bir berber aramakta.

nasıl ki taksi plakası sahipleri taksilerini soförlere işletiyor karşılığında sabit bir ücret bekliyorsa benzer bir iş modeli düşünmekte.

berber salonu açmak için yeterli parası olmayan usta berberler için iyi bir kazan-kazan fırsatı olabilir.
  • kuzenim için yazdığım başlıktır. 15 yıllık ortopedi teknikeridir. izmir'de iş aramaktadır. isteyene cv gönderilir.
  • yeni yönetim bilişim sistemleri mezunuyum istanbul (asya/avrupa)fark etmeksizin yetiştirilmek üzere bilişim sektöründe iş arıyorum temel seviyede c# html css bilgim var ilgilenenlere duyurulur
  • arkadaşlar aranızda ıelts, toefl, yds gibi böyle sınavlar hakkında tecrübeli öğretmenler varsa yeşillendirebilirler mi? en acilinden öğretmen lazım
    yer: ankara/kızılay
  • bana part time bi is verebilecek var mi ,öğrenciyim b2 seviye ingilizce var
  • anadili ingilizce olan, ya da anadil seviyesinde ingilizce bilen, tercihen de hukuki terimlere aşina kişiler için şartları fena olmayan bir iş teklifi var. aşağıdaki ilanı, uygun olduğunu düşündüğünüz kişilere iletebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/…musteri-temsilcisi-2072214

başvuruları siteden yapabilirler, sonrasında bana haber verirse, direkt işe alımını yapacak kişi de yakın arkadaşım, ben de işin o kısmında yardımcı olabilirim.

teşekkürler.
  • 8 temmuz pazar günü tobav korosu olarak 1 haftalığına, korolar festivali kapsamında kıbrıs'a gidiyoruz. doğu akdeniz üniversitesi yurtlarında kalacağız. bu 1 haftalık süre içerisinde hem kıbrıs'ın gezilip görülmesi gereken yerlerini gezmek hem de bazı otellerle anlaşma sağlayıp oralarda da konser vermek istiyoruz. ekipte 37 kişiyiz. gezmek için toplu hareket edebileceğimiz bir otobüse ve bize bu yolda rehberlik edebilecek insanlara ihtiyacımız var. otellerle konser programı oluşturma kapsamında bize aracı olabilecek ya da gerekli otobüsü ayarlayıp gezi planı oluşturmamıza yardımcı olabilecek kişilerin mesajını bekliyorum.
  • kokartli turist rehberiyim (ingilizce dilinde) yurt ici ve yurt disi turlari icin rehber ihtiyaciniz varsa calisabilirim. lokasyon: istanbul.

not: turizmin icler acisi durumunun farkindayim ama bu camiada tanidigim kimse olmadigi icin kim bilir, belki biriniz yesillendirirsiniz.
  • zeytinyağı konusunda bir bağışlı kampanya başlattım.
    ihtiyacı olanlar bakabilirler.
    ihtiyacı olmayanlar da baksınlar. belki işe yarar.

(bkz: bağışlı zeytinyağı satış kampanyası)
hesabın var mı? giriş yap