• (bkz: gollum)
  • peşinden giden zavallılara müstahaktır.
  • ettiği yeminlerden sonra videonun internete düşmesi zavallılığın göstergesidir. yaptım deseydi bu kadar olay olmayacaktı.
  • hocanın yaklaşık 15 saniyede sonuca ulaştığı görülmektedir. çok aceleci.
  • elin memleketinde, kim kardashian'ın pamela anderson'ın paris hilton'un seks kasedi çıkar, bizde de ali kırca'nın, cübbeli'nin çıkıyo amk, bu ne biçim ülke anlamadım ki.
  • bazı gazeteciler bu kaset için "bedava verseler almam, izlemem" demişlerdi ya, kesinlikle haklılarmış. midem bulandı lan.
  • hoca söz konusu kasetle ilgili çok ilginç açıklama yapmış. eğer vaazları bırakmazsa erkek erkeğe kasetleri de çıkacakmış. tövbe estağfirullah.

"cübbeli seks kasediyle ilgili olarak ne söyledi;

ismailağa cemaati’nin önde gelen isimlerinden ‘cübbeli ahmet hoca’ lakaplı mahmut ahmet ünlü, ocak ayında cemaate seslenerek “montajlı iftira kasetlerinin” yayınlanabileceğini, şaşırmamalarını, kendisine inanmayanlara ise hakkını helal etmeyeceğini söylemişti. cübbeli, yaklaşık 11 ay sonra korktuğuna uğradı.

zina yapmadim diye yemin etti
    cübbeli ait olduğu söylenen kasetlerle ilgili konuştu.. iddialara sert çıktı. sohbetlerinin bazı çevreleri rahatsız ettiğini söyleyen hoca, zina işlemediğine yemin etti ve ekledi, "öyle bir beddua ederim ki, o ok hedefini şaşmaz, helak olurlar..."

kimler rahatsiz oldu
    allahın müslümanları imtihan edeceğini söyleyen cübbeli ahmet hoca, "ilımlı islam projesi", "yahudi ve hristiyan cennete gidebilir" fikrini yaymak isteyenlerin hedefi olduğunu söyledi. televizyonlara çıktıktan sonra kendisinden korkulduğunu belirten cübbeli ahmet hoca, linç kampanyası için "bir yerlerden" izin çıktığını söyledi.

erkek erkeğe de çikar
    montaj kasetlerin sirkeci postanesinden yüzlerce kişiye postalandığını belirten hoca şok bir iddia ortaya attı: "vaazları bırakmazsam yakında erkek erkeğe kasetimi de çıkaracakları konusunda tehdit ediyorlar..."

http://www.gazete5.com/…-yapmadim-5aralik-64362.htm
hesabın var mı? giriş yap